Connect with us

Zabawa

Życie po Brexicie – powiązać Spotify i Netflix w Wielkiej Brytanii?

Published

on

Jak ogłosił rząd Wielkiej Brytanii, Brixi Oznacza to również ograniczony dostęp do usług przesyłania strumieniowego, takich jak Spotify i Netflix.

Kiedy Brytyjczycy głosowali za opuszczeniem Unii Europejskiej w referendum w 2016 r. (Stylowo nazwany) BrexiMało kto przypuszczał, że decyzja ograniczy także media. W tym bieganie. Dziś wiemy, że Wielka Brytania oficjalnie opuści Unię Europejską 29 marca 2019 roku. Oprócz wielu zmian w edukacji, polityce i ekonomii oznacza to również zmiany bardziej trywialne … choć dla niektórych trudniejsze do przyswojenia.

Spotify i Neflix nie są przeznaczone dla Brytyjczyków za granicą

Możliwe, że Brytyjczycy nie będą mogli korzystać z aplikacji takich jak Spotify i Netflix poza swoim krajem. Po Brexicie Zaprzestanie korzystania z możliwości przenoszenia danych z aplikacji poza granice kraju. Jest sposób, aby Spotify, Netflix i wiele innych aplikacji były dostępne dla Brytyjczyków w Europie. Odpowiednie dokumenty muszą zostać podpisane, aby uzgodnione dokumenty nie weszły w życie, czyli do grudnia tego roku.

Dostawcy usług dostarczający treści online nie są zobowiązani i nie mogą zapewnić konsumentom w Wielkiej Brytanii dostępu transgranicznego.

Władze Netflix próbują uspokoić brytyjskich użytkowników. Twierdzą, że Brytyjczycy mogą korzystać z usługi na całym świecie, nawet jeśli założenia Brexitu zostaną w pełni spełnione. Jednak prawdopodobnie zobaczysz bibliotekę w kraju, w którym się znajdujesz, a nie w Wielkiej Brytanii.

READ  3D Sparrow rozpoczyna produkcję czwartej serii 7 „Booba” dla Netflix
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.