Connect with us

Zabawa

Życie nie może zostać zlikwidowane tylko dlatego, że jesteś w takim nastroju

Published

on

Życie nie może zostać zlikwidowane tylko dlatego, że jesteś w takim nastroju

W czwartek po południu zobaczyliśmy decyzję Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Temat wywołuje wiele emocji wśród Polek i Polaków, a cała sprawa jest niewątpliwie bardzo delikatna i wymaga odpowiedniego omówienia. Ida Nowakowska W rozmowie z portalem Jastrząb Post odniosła się do wyroku Trybunału Sprawiedliwości. Jakie zajmowała stanowisko?

Zobacz też: Celebryci reagują na orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego. „Masz gówno rodzić. Kobieta w Polsce jest niewolnicą”.

Obejrzyj wideo
Ida Nowakowska: „Myślałam, że całe życie spędzę w Los Angeles”.

Ida Nowakowska odniosła się do decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji w Polsce

Dziennikarz nie ukrywa swojego światopoglądu. Po kryzysie, którego doświadczyła po stracie ojca, Nowakowska wzmocniła się w wierze i wierze w Boga. Mając to na uwadze, jej słowa dotyczące orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego nie powinny dziwić, chociaż Ida zdecydowała się na skrajnie neutralne oświadczenie.

Uważam, że jest to kwestia, w której nie ma stanowiska. To jest mój apel do osób publicznych. Kiedy o tym mówimy, warto zbadać i wiedzieć, dlaczego zajmujemy takie stanowisko. Temat jest niezwykle trudny i delikatny. Dotyka to wielu ludzi i każdy w różnym stopniu doświadcza tej historii inaczej – Nowakowska starannie dobiera słowa.

Jednak dziennikarka postanowiła dodać swoje prywatne przemyślenia:

Podchodzę do tego indywidualnie, sam nie miałem takiej sytuacji, więc staram się gdzieś otworzyć serce i zrozumieć. Ale wychowałem się na tym, że życie jest czymś, czego nie możesz się pozbyć tylko dlatego, że chcesz, jesteś w takim nastroju. Wszystko jest dla czegoś. Ale wiem, że jako kobieta i jako osoba starająca się być osobą myślącą nieustannie badam i edukuję się w tej dziedzinie, aby pewnego dnia zająć stanowisko, które kiedyś będzie cenne.

Pomimo próby delikatności i pewnych niedomówień, słowa dziennikarki dają do zrozumienia, po której stronie jest. Przypominamy, że wiele kobiet protestując podkreśla, że ​​nie chodzi o to, by „zlikwidować życie, bo jest się w takim nastroju”, ale żeby móc głosować w bardzo trudnych przypadkach. Kompromis aborcyjny istnieje w Polsce od 1993 roku, wyrok Trybunału Sprawiedliwości ma go znieść.

READ  Horrory związane z opętaniem będą transmitowane w tym tygodniu

Zobacz też: Olga Frycz na intymnym zdjęciu dzień po porodzie. „Jakim musisz być potworem i sadystą?” Mocne wejście w obronę kobiet.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *