Connect with us

technologia

Zwiastun Fire Emblem Warriors: Three Hopes Awakened Rivals jest już dostępny

Published

on

Zwiastun Fire Emblem Warriors: Three Hopes Awakened Rivals jest już dostępny

wydawca Nintendo i deweloperzy moc omega wydali zwiastun Awakened Rivals i demo do pobrania dla Wojownicy z emblematem ognia: trzy nadzieje nad Sklep internetowy Nintendofirmy ogłoszony.

Oto przegląd wersji demonstracyjnej i gry na Nintendo:

W wersji demo wcielasz się w samotnego najemnika poszukującego odpowiedzi po brutalnej porażce z rąk tajemniczego Popielatego Demona. Dołącz do Edelgarda, Dimitri, Claude i innych Symbol ognia: trzy domy Postacie i poprowadź swoich towarzyszy w bitwach w czasie rzeczywistym, które odzwierciedlają strategię znak ognia seria z akcja– Pełna rozgrywka w stylu Warriors.

Przejmij dowodzenie na polu bitwy i wykorzystaj wiedzę taktyczną, aby zdobyć przewagę. Używaj błyskotliwych kombinacji i potężnych umiejętności specjalnych przeciwko hordom wrogów od początku gry przez pierwsze trzy rozdziały! Demo będzie również obsługiwać lokalne gry dla dwóch graczy spółdzielnia graj, abyś mógł zgiąć ręce obok przyjaciela. Możesz także przenieść swoje postępy do pełnej wersji gry po uruchomieniu.

w Wojownicy z emblematem ognia: trzy nadzieje, protagonista szybko zostaje uwikłany w narastający konflikt, który zdeterminuje przyszłość Fódlanu. Sprzymierz się z jednym z trzech przywódców i zbuduj armię, walcząc w wielu wielkich bitwach. Dom, który wybierzesz, poprowadzi cię przez jedną z trzech dramatycznych historii, z których każda ma inne zakończenie. Jeśli kupisz pełną grę, będziesz mógł dalej rozwijać relacje między postaciami, przeżywać epickie bitwy i odkrywać wszystkie rozbieżne ścieżki i fascynujące wątki, walcząc o ukształtowanie losu Fodlana.

Wojownicy z emblematem ognia: trzy nadzieje jest należny za Przełącznik 24 czerwca.

Sprawdź zwiastun poniżej.

język angielski

język japoński

READ  Arabia Saudyjska pozyskuje fundusz nieruchomości o wartości 1 miliarda dolarów, aby zapewnić tysiące domów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *