Connect with us

Zabawa

Znajdź złych zmarłych w Doctor Strange w Multiverse of Madness [Halloweenies Podcast]

Published

on

Znajdź złych zmarłych w Doctor Strange w Multiverse of Madness [Halloweenies Podcast]

Frank, podstawowe!

Po wyobrażeniu sobie dwóch bardzo różnych typów zakodowanych queer bromance w książce Roberta Eggersa Latarnia i Rob Underwoods Drżećpojechaliśmy do Polski, aby analizować alegorię trans w musicalu syrenka grozy przynęta. W tym tygodniu wracamy do pokręconego ducha Clive Barker opowiedzieć o swoim niesławnym debiucie reżyserskim, Hellraiserw tygodniu 35-lecia!

W filmie hedonista Frank (Sean Chapman) przypadkowo otwiera portal do piekła, majstrując przy pudełku, które kupił za granicą. Akt wyzwala okrutne istoty zwane cenobitami, które rozrywają ciało Franka na kawałki. Jako brat Franka Larry (Andrzeja Robinsona) i jego żona Julia (Clare Higgins) przenieś się do FrankówW starym domu przypadkowo przywracają do życia szczątki Franka. Frank następnie przekonuje Julię, swoją dawną kochankę, by zwabiła mężczyzn z powrotem do domu, aby mógł użyć ich krwi do zrekonstruowania siebie. To znaczy, dopóki córka Larry’ego Kirsty (Ashley Laurence) wpada na celownik cenobitów, co prowadzi do szczególnie niezręcznego zjazdu rodzinnego.

Zasubskrybuj podcast, aby w każdą środę otrzymywać nowy odcinek. Możesz subskrybować Podcasty iTunes/Apple, zszywacz, Spotify, Słuchałem radia, SoundCloud, włączyć, Muzyka Amazon, Obsada, Podcasty Googleoraz RSS.


Odcinek 195: Hellraiser (1987)

Przyjdź do tatusia i rozwiąż tajemnicze pudełko, podziwiając dziwny, kosmiczny horror Clive’a Barkera Hellraiser (1987)! Zapisanie się do dyskusji to powracający gość (i Hellraiser superfanem franczyzy) Bryan Christopher, o którym możemy jedynie przypuszczać, że jest masochistą w sercu.

Dołącz do nas, gdy skupimy się na dziwacznym podtekście, który Barker wplata w swój reżyserski debiut, po czym pochwalił rolę Claire Higgins jako złożonej Julii Cotton. Będą dyskusje na temat BDSM i zgody, niesprawiedliwego nałożenia na film etykiety tortur i wszystkiego, co cenobite.

Plus: drogocenny towar Franka, ochraniacze na ramiona na wiele dni, niegrzeczna pielęgniarka, wściekła dama ze sklepu zoologicznego i ostateczne pytanie: dlaczego te postacie nie mają biegunki wszędzie, kiedy widzą trochę tego gówna? A biorąc pod uwagę, że Ebert powiedział, że ten film był „bankructwem wyobraźni”! Jezus zapłakał.

READ  Lions Gate planuje rozwiązać Studio Filmowe i Starz do września


Szczotkować Hellraiser!

Już w środę: Po latach próśb w końcu jedziemy do Berlina Zachodniego, aby spędzić czas z sabatem złych czarownic w remake’u Luki Guadagnino spisek (2018)!

PS Subskrybuj nasz Patreon na ponad 195 godzin dodatkowej zawartości! W tym miesiącu mamy odcinki naszych ulubionych sekwencji horrorów w filmach innych niż horrory, slasherach w mediach społecznościowych maminsynekpodwójna funkcja horroru prequel, której nie wiedziałeś, że potrzebujesz w Ti West Perła oraz Sierota: Pierwsze zabójstwoa także komentarz audio życzę mistrzu W sam raz na 25. rocznicę.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.