Connect with us

Zabawa

Zlatan Ibrahimovic debiutuje w filmie „Asterix & Obelix” – Deadline

Published

on

Pathé ukończył obsadę Asterix & Obelix: The Middle Kingdom (formalnie znany jako Asterix & Obelix: Silk Road), nadchodzący piąty film akcji na żywo z popularnej serii dla dzieci.

Kamery pojawią się tej wiosny, a Guillaume Canet jako Asterix, Gilles Lellouche jako Obelix (jest to pierwszy raz we francuskojęzycznej serii pięciu filmów, której Gérard Depardieu nie gra Obelixa), Vincent Cassel jako Cesar, Marion Cotillard jako Kleopatra i Jonathan Cohen jako praca końcowa. Występują także Ramzy Bedia, Julie Chen, Linh-Dan Pham, Pierre Richard oraz, w swoim debiutanckim filmie fabularnym, gwiazda piłki nożnej Zlatan Ibrahimovic jako Oneofus.

Scenariusz napisali Philippe Mechelen i Julien Hervé, a Guillaume Canet jest także reżyserem. Projekt jest produkowany przez Trésor Films, Pathé Films i Les Enfants Terribles. Partytura pochodzi od francuskiego muzyka Matthieu Chedida. Pierwotnie planowano kręcić w Chinach, ale produkcja będzie się teraz odbywać we Francji i Maroku.

Dystrybutorzy obejmują Pathé we Francji i Szwajcarii, Leonine w Niemczech, Kinoswiat w Polsce, Unicorn w WNP i krajach bałtyckich, Blitz w byłej Jugosławii, Rosebud w Grecji i Netflix na kilku nienazwanych rynkach.

Netflix opracowuje osobno serię opartą na popularnej bajce dla dzieci.

Gwiazda AC Milan Ibrahimovic, jeden z najbardziej znanych i najlepiej wyposażonych współczesnych piłkarzy, grał w klubach takich jak Barcelona, ​​PSG, LA Galaxy i Manchester United.

READ  Samsung zostanie na długi czas zamknięty w amerykańskiej fabryce chipów Telecom News, ET Telecom
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *