Connect with us

Zabawa

Zespół Kotigobba 3 poprosił o usunięcie scen nagranych w Polsce z powodu braku płatności. Zespół zaangażowany | Kannada Movie News

Published

on

Duże wydanie Sudeep z 2021 r. – Kotigobba 3 – nadal budzi kontrowersje, odkąd pojawiły się wiadomości o fałszerstwie i niepłaceniu opłat. W ekskluzywnym wywiadzie z producentami liniowymi filmu (Vibrant Ltd) w Polsce, Bangalore Times poinformował wcześniej, że Vibrant Ltd wysłał e-mail z ostrzeżeniem do producentów, aby nie korzystali z materiału filmowego nakręconego w Polsce, dopóki nie osiągną 88,8 Lakh (dokument ugodowy z ) zapłacić BT). „Prawa do wszystkich lokalizacji i zatwierdzenie przez miejscowy personel / załogę są obecnie w Vibrant i zostaną przeniesione na Rambabu Production dopiero po zatwierdzeniu wyżej wymienionej pozostałej kwoty. Oznacza to, że Rambabu Production nie może wykorzystać ani sekundy, ani nawet sekundy materiału nakręconego w Polsce w Kotigobba 3 ani żadnego innego filmu wyprodukowanego przez kogoś w Indiach. Każde naruszenie tego warunku będzie skutkowało wysokimi karami ”, powiedział e-mail Ajay Pal z Vibrant Ltd do domu produkcyjnego.

A teraz, gdy kreacja wideo Kotigobba 3 została opublikowana wcześniej w sieci, dowiadujemy się, że wszystkie sceny nakręcone w Polsce wraz ze scenami z polskimi aktorami zostały usunięte przed umieszczeniem wideo w Internecie. „Ponieważ Vibrant Media nie uiściło polskich opłat, producent musi usunąć nagrania z Polski. Z szacunku dla aktora z drzewa sandałowego Sudeep nie usuwamy całkowicie wideo z platformy internetowej i tylko wspomniane nagrania zostaną usunięte. Miesiące temu że czekamy na saldo i zostaliśmy powiadomieni przez polskich sprzedawców o uregulowaniu opłat. Zostało to również zakomunikowane producentowi filmu Soorappa Babu i jego zespołowi ”- dodał Sanjay Kumar z Vibrant Ltd, który dodał, że otrzymał zapewnienie od Soorappy że żadna ze scen kręconych w Polsce nie została wykorzystana do kręcenia.

Według Vibrant Ltd, film był kręcony w wielu ekskluzywnych lokalizacjach w Polsce, na które wcześniej uzyskano pozwolenia i pozwolenia. „Film został nakręcony w pięknych i egzotycznych miejscach w Toruniu, na Placu Kopernika, na lotnisku Modelin oraz w Warszawie” – mówi Sanjay. Niestety, fani Sudeepa cierpliwie czekają na jego wielkie wydanie w 2021 r., Ponieważ wielkie wydanie Darshana w 2021 r. Nabiera kształtu w marcu.

READ  Magda Gessler ratuje "Diavolo". Jak poszły "Kuchenne rewolucje" w Częstochowie?

W międzyczasie w filmie pojawiła się Madonna Sebastian, która zadebiutowała w kannadzie wraz z Shraddhą Das, Aftabem Shivdasanim i Ravim Shankarem. Muzykę skomponował Arjun Janya, a prawa przejął Anand Audio.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *