Connect with us

Gospodarka

Zespół AWS, 1NCE ds. globalnego skalowania platformy IoT

Published

on

Dostawca łączności dla Internetu rzeczy (IoT) 1NCE współpracuje z Usługi internetowe Amazon (AWS) w celu napędzania rozwoju platformy IoT firmy 1NCE na całym świecie, pogłębienia połączenia między obiema firmami i przejścia na wyższy poziom w oprogramowaniu IoT w celu przyspieszenia realizacji projektów na całym świecie.

1NCE oferuje oprogramowanie na AWS, które daje programistom IoT szybki sposób na zintegrowanie mobilnej łączności IoT z funkcjami plug-and-play z ich własnymi rozwiązaniami, w następujący sposób: Komunikat prasowy we wtorek (4 stycznia). Wykorzystując infrastrukturę AWS, platforma 1NCE zwiększy swój zasięg i wydajność, będąc bliżej klientów, bez względu na to, gdzie się znajdują.

Zobacz też: AWS wprowadza model na żądanie dla Enterprise 5G

„Ta zwiększona współpraca z AWS umożliwia nam również wzmocnienie naszego portfolio oprogramowania sieciowego i IoT na znacznie lepszych warunkach i przy odpowiednim know-how” – powiedział Younes Allaki, dyrektor ds. technicznych w 1NCE.

„Możemy wykorzystać synergię między infrastrukturą AWS a naszą platformą IoT, co pomaga nam w ekonomiczny sposób rozwijać nasze oprogramowanie IoT następnego poziomu. Jest to warunek wstępny wdrożenia nowych funkcji w naszej istniejącej ofercie ryczałtowej IoT, takich jak konwersja protokołów, zarządzanie energią i usługi lokalizacyjne ”- dodał Allaki.

Firma 1NCE została założona w 2017 roku i, według strony internetowej firmy, wprowadziła na rynek pierwsze na świecie ryczałtowe rozwiązanie IoT. Startup ma siedzibę w Kolonii w Niemczech i ma biura w Hamburgu w Niemczech; Ryga, Łotwa; Londyn; Paryż; Rzym; Amsterdam; Warszawa, Polska; i Hongkongu.

Czytaj więcej: AWS AWS: strzał ostrzegawczy, który podkreśla szerokość i tempo gospodarki cyfrowej

1NCE zatrudnia ponad 150 osób, zarządza ponad 10 milionami połączeń kart SIM i odegrała kluczową rolę w umożliwieniu realizacji wielu projektów IoT. Startup wspiera Softbank i niemiecki gigant telekomunikacyjny Deutsche Telekom.

Dzięki AWS, 1NCE może wykorzystać swoją infrastrukturę do dostarczania niezawodnych, godnych zaufania usług IoT, które łączą „bezpieczną łączność z zaawansowanymi aplikacjami oprogramowania”, zgodnie z publikacją.

READ  Polska zabrania aborcji w prawie wszystkich możliwych okolicznościach

———————————

NOWE DANE PYMNTS: UWIERZYTELNIANIE TOŻSAMOŚCI W GOSPODARCE CYFROWEJ – GRUDZIEŃ 2021

O:Ponad połowa konsumentów w USA uważa, że ​​metody uwierzytelniania biometrycznego są szybsze, wygodniejsze i bardziej godne zaufania niż hasła lub kody PIN — dlaczego więc używają mniej niż 10%? PYMNTS, we współpracy z Mitek, przeprowadził ankietę wśród ponad 2200 konsumentów, aby lepiej zdefiniować tę lukę w postrzeganiu i użytkowaniu oraz dowiedzieć się, w jaki sposób firmy mogą zwiększyć wykorzystanie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.