Connect with us

technologia

Zdjęcia Google dodają nowy filtr dostosowujący HDR dla pikseli

Published

on

Plik Grudniowy spadek funkcji pikseli po cichu dodał więcej „sugestii” opartych na ML Popraw obrazy nieba na własnych urządzeniach Google. W tym samym czasie Zdjęcia Google wprowadziły nową regulację filtra HDR.

Plecy we wrześniuedytor Zdjęć Google na Androida został całkowicie przeprojektowany. Na karcie „Dostosuj” efekt „HDR” jest teraz wyświetlany po jasności i kontraście, który jest oznaczony żółtą kropką przy pierwszym użyciu.

Podobnie jak w przypadku większości dopasowań, po dotknięciu pojawia się 100-punktowy suwak. Możesz kliknąć przycisk HDR, aby przeskoczyć do 100 lub zresetować.

Ta nowa opcja bardziej przypomina filtr, ponieważ działa dla każdego obrazu, od zrzutów ekranu po pliki pobierane online. Wygląda na to, że nie uzyskuje dostępu do informacji przechwyconych przez system aparatu Pixela, po prostu naśladuje efekt HDR.

Podobnie jak nowe efekty Dynamiczny i Wschód / Zachód słońca, ten filtr HDR w Zdjęciach Google jest obecnie dostępny tylko na telefonach Pixel. Nie pojawi się na żadnych urządzeniach innych firm ani na urządzeniu Klient sieciowy. Odzwierciedla to rosnący trend polegający na tym, że piksele jako pierwsze otrzymują nowe funkcje fotograficzne.

Chociaż zostało to ogłoszone w grudniowej poprawce bezpieczeństwa, jest to wdrożenie po stronie serwera, które wymaga tylko najnowszej wersji aplikacji Zdjęcia na Androida i jest teraz ukończone.

READ  1Market wybiera Pangea.global na swoje biuro tłumaczeń
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *