Connect with us

Sport

Zapowiedź: Meksyk vs Polska – prognozy, aktualności drużynowe, składy

Published

on

Zapowiedź: Meksyk vs Polska – prognozy, aktualności drużynowe, składy

Sports Mole przedstawia wtorkowe starcie Pucharu Świata pomiędzy Meksykiem a Polską, w tym prognozy, wiadomości o drużynach i możliwe składy.

Meksyk przejąć Polska w potencjalnie kluczowym spotkaniu w grupie C we wtorek.

Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 GMT w Doha w Katarze na stadionie 974, pierwszym tymczasowym obiekcie w Doha Mistrzostwa Świata Historia zbudowana z 974 kontenerów z recyklingu.


podgląd gry

©Reuters

Meksyk jest na dobrej drodze do ósmego z rzędu występu w Pucharze Świata, odpadł w 1/8 finału w ostatnich siedmiu występach.

Były argentyński szef i zawodnik Gerharda Martino jest człowiekiem, którego zadaniem jest przerwanie tego cyklu w Katarze, będąc szefem El Tri od stycznia 2019 r.

60-latek, który spędził sezon w Barcelonie, zanim podjął pracę w Argentynie w 2014 roku, poprowadził Meksyk do ósmego triumfu w Złotym Pucharze, pokonując USA w finale w 2019 roku, zanim dwa lata później stanęli po jego stronie Amerykanie.

Zwycięstwo 2:0 z Salwadorem ostatniego dnia zapewniło Meksykowi miejsce na mistrzostwach świata, prowadząc w eliminacjach CONCACAF, zrównując się punktami z Kanadą i mając trzy punkty przewagi nad Kostaryką w barażach.

To, czy mają do dyspozycji talent, aby po raz pierwszy od 1986 roku zająć poważne miejsce w ostatniej ósemce, dopiero się okaże, ale ich nadchodzący mecz z Polską może być kluczowy dla awansu z grupy C.

Robert Lewandowski świętuje po meczu 25 września 2022 r©Reuters

Tymczasem Polska dąży do wyjścia poza fazę grupową po raz pierwszy od Meksyku w 1986 roku, a mecz otwarcia z tym krajem będzie prawdopodobnie kluczowy, ponieważ Argentyna, będąca drugim faworytem, ​​również jest w swojej grupie.

Orły pokonały pierwszą przeszkodę w każdym z trzech ostatnich występów na Mistrzostwach Świata w 2002, 2006 i 2018 roku – wygrywając mecz i przegrywając dwie w każdej z tych edycji – po tym, jak nie udało im się zająć trzeciego miejsca w 1974 i 1982 roku.

READ  Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce Oregon22 będą relacjonowane w ogólnokrajowej telewizji w Europie i Afryce

Były szef Legii Warszawa Czesława Michniewicza został mianowany głównym trenerem na początku tego roku i niemal natychmiast stał się bohaterem na tej pozycji, prowadząc Polskę do zwycięstwa 2:0 nad Szwecją w eliminacjach do Kataru.

Jak to często bywa w ciągu ostatniej dekady, ich nadzieje na dobry występ w dużym turnieju zależą w dużej mierze od formy legendarnego napastnika Robert Lewandowskiktóry jeszcze nie strzelił gola na Mistrzostwach Świata po tym, jak odpadł we wszystkich trzech meczach w 2018 roku.

34-latek będzie zdeterminowany, aby naprawić ten niechciany rekord z Meksykiem we wtorek i potencjalnie zobaczyć swój kraj na drugim miejscu w grupie C w tym procesie.

Forma Meksyk (wszystkie rozgrywki):

Forma Polski (wszystkie rozgrywki):


Wiadomości zespołu

Raul Jimenez dla Meksyku w czerwcu 2022 r©Reuters

Gwiazda Striker Raula Jimenezaktóry strzelił 29 bramek dla Meksyku, wystąpił po raz pierwszy od prawie trzech miesięcy, kiedy wszedł jako rezerwowy w meczu towarzyskim Meksyku ze Szwecją 2: 1 w środowym meczu towarzyskim.

31-latek nie grał dla Wolverhampton Wanderers od sierpnia z powodu trwającego problemu z pachwiną, który poważnie zagraża jego miejscu w wyjściowej jedenastce przeciwko Polsce we wtorek.

Henryk Marcin jest gotowy i czeka, by poprowadzić linię, jeśli Jimenez zostanie uznany za wystarczająco zdolnego do ławki Jezus Korona został wykluczony z całego turnieju z powodu kontuzji kostki.

Polacy natomiast widzieli Bartłomiej Dragowski, Jacek Góralski oraz Adama Buksa wycofać się z kadry z powodu kontuzji.

Lewandowski był niewykorzystanym rezerwowym w wygranym 1:0 meczu swojego kraju z Chile w środę, a Michniewicz wolał zachować świeży talizman na turniej.

wille Astona Matty Cashktóry zadebiutował na arenie międzynarodowej zaledwie rok temu po tym, jak po matce wystąpił o polski paszport, powinien pozbyć się problemów z barkiem, aby być dostępnym do selekcji, ale ma wielu rywali na prawej obronie.

READ  Michael A. Ciavarella 1929-2021 | Wiadomości, sport, praca

Możliwy wyjściowy skład Meksyku:
ochoa; Sanchez, Montes, Moreno, Gallardo; Alvarez, Herrera, Guardado; Lozano, Martin, Vega

Możliwe wyjściowe składy Polski:
Szczęsny; Bednarek, Glik, Kiwior; Bereszyński, Krychowiak, Zieliński, Szymański, Zalewski; Świderski, Lewandowski


SM słowa zielone tło

Mówimy: Meksyk – Polska 1:1

Wydaje się, że niewiele dzieli te dwa narody poza oczywistym gwiazdorem prowadzącym polską linię.

Obie strony będą świadome znaczenia tego meczu dla awansu do fazy grupowej i mogą obawiać się jej przegranej, więc możemy sobie wyobrazić część łupów.

Aby zapoznać się z analizą danych najbardziej prawdopodobnych wyników, strzelonych bramek i innych informacji dotyczących tego meczu, kliknij tutaj.


górna wskazówka

Nasi partnerzy-eksperci typerzy pod adresem Sporita.com wytypuj mniej niż 2,5 gola w tym meczu. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się, co jeszcze przewidują na ten mecz, i uzyskać więcej ich sprawdzonych wskazówek dotyczących piłki nożnej.Poniżej 2,5: Dane


ID:500141:1false2false3false:QQ:: z pulpitu DB :LenBod:collect11813:

Podglądy e-maili

Kliknij tutaj, aby uzyskać kret sportowycodzienny e-mail od użytkownika z zapowiedziami i prognozami dotyczącymi wszystkich najważniejszych gier!


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *