Connect with us

Sport

„Zapłacisz swoim życiem, sobą i swoją rodziną”. Sprawą zajmuje się już policja piłkarska

Published

on

Olympique Lyonnais wygrał w ostatniej rundzie Liga 1 Z Paris Saint Germain Wynik 1-0 przyćmił 90-minutowa sytuacja, kiedy Neymar został brutalnie sfaulowany przez Thiago Mendesa. Sędzia pokazał pomocnikowi czerwoną kartkę.

Obejrzyj wideo
„Odłóżmy liczby i gabloty na bok. To najlepszy piłkarz na świecie”. [SEKCJA PIŁKARSKA #75]

Thiago Mendes i jego rodzina są atakowani przez fanów PSG

Żona Thiago Mendesa w rozmowie z dziennikarzem „GFFN„Ujawniła, że ​​groźby docierające do rezydencji gracza w Lyonie dotyczą nie tylko gracza, ale także innych członków rodziny”. Za to, co zrobił twój mąż, kiedy Neymarowi Cokolwiek się stanie, zapłacisz życiem. Ty i Twoja rodzina, pojedynczo, partnerzy Mendesa wymieniali jedno z zagrożeń.

To koniec ?! Nowy klub już szykuje koszulki z imieniem Messiego. Specjalna wiadomość

Sprawa została zgłoszona na policję. Śledczy badają szczegóły wiadomości wysłanych do gracza i jego partnera. Brutalny faul Thiago Mendesa spotkał się z krytyką wielu ludzi wokół Neymara, w tym Brazylijczyka. pomocnik Olympic Lyon Zamiast tego zamieścił wideo, w którym przeprasza za faul i kontuzję Neymara.

– Nie skrzywdziłbym go. Wiemy, że Neymar jest jednym z najlepszych graczy na świecie. Podziwiam go jak wszystkich Brazylijczyków grê. Mam nadzieję, że nic poważnego mu się nie stało i szybko wyzdrowieje i uszczęśliwi fanów. Przepraszam jeszcze raz, powiedział Thiago Mendes w specjalnym filmie, który został opublikowany na Instagramie.

PSG chce oczyścić nos FC Barcelony.  I to za darmoPSG chce oczyścić nos FC Barcelony. I to za darmo

Nie wiadomo jeszcze, jak długa będzie przerwa Neymara. PSG w bieżącym roku kalendarzowym w walka Lorient zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Jak zapowiadano kilka dni temu, Brazylijczyk nie będzie mógł zagrać w kolejnym meczu ligowym, który odbędzie się w środę (15 grudnia) o godzinie 21:00.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.