Zagraniczni uczniowie zdobywają hat-tricka w pierwszym meczu licealnym

KALAMAZOO, ja. – Po jedenastu miesiącach bez sportów zimowych w liceum, Northview Hockey udał się na południe, aby zmierzyć się z Kalamazoo United na Wings West.

W pierwszej fazie polski student z wymiany Filip Ananiew znalazł podstawę swojego pierwszego amerykańskiego gola, jakim było wyniesienie Wildcats 1: 0.

W drugim etapie Kalamazoo United zawiązał mecz, gdy Sean Mason znalazł Jacoba Felmedena na progu.

Kilka minut później był to Ananiew, który prawie leciał od wybrzeża do wybrzeża, dając Northview prowadzenie 2-1 w drugiej przerwie.

Trzeci etap toczył się w tę iz powrotem, aż zablokowany strzał trafił do kija Ananiewa, który zakopał go, aby zakończyć hat-tricka i dać Wildcats zwycięstwo 3: 1 w nocy otwarcia.
„Cieszymy się, że go mamy” – powiedział trener Northview Travis Nichol. „Był dla nas na wymianie przez cały rok. Myślisz, że te czasy są dla nas trudne, ale został oddzielony od swojej rodziny i musiał być . ”.” Idź wirtualnie. Czekał, żeby zagrać w hokeja. To ekscytujące, że go mamy i oczywiście miał dla nas cholernie dobrą dzisiejszą grę. „

Ananiev mówi, że hokej jest dla niego ucieczką, ponieważ tęskni za rodziną i normalnymi czasami.

READ  Niemcy zdobywają tytuł United Cup po emocjonującym finale z Polską

„Na pewno nie jest łatwo z wirtualną szkołą i jestem daleko od mojej rodziny, ale cieszę się, że zaczęliśmy dzisiaj hokej” – powiedział po meczu.