Connect with us

Zabawa

Zabawa i jajko obiecane podczas drugiej ekstrawagancji wielkanocnej w New Milton

Published

on

Obiecana jest świetna rozrywka, ponieważ New Milton organizuje drugą wielkanocną ekstrawagancję.

Uroczystość, zorganizowana przez Lions Club, odbędzie się w sobotę 8 kwietnia w godzinach od 11:00 do 16:00 na terenach rekreacyjnych Whitefield Road.

Muzyka na żywo, pokazy psów, wielkanocna parada czepków i zapasy to jedne z oferowanych atrakcji, a także ponad 20 stoisk handlowych i społecznościowych.

Pokazy profesjonalnego wrestlingu powrócą na żądanie (zdjęcie: Steve West)

Jest następstwem udanej imprezy pilotażowej w zeszłym roku, która przyciągnęła tysiące osób i zebrała ponad 3000 funtów dla organizacji charytatywnych Lions Club.

Tym razem 50% zebranych środków zostanie przeznaczone na wsparcie osób na Ukrainie i uchodźców w Polsce. Dzieje się tak po tym, jak wcześniej Lions Club przekazał na Ukrainę dwa generatory.

MPU1

Alan Watson, organizator i przewodniczący Komitetu ds. Działalności Klubu, powiedział: „Mieszkańcy i goście mogą cieszyć się tradycyjnym, bezpłatnym dniem rodzinnej zabawy dla wszystkich grup wiekowych, rozpoczynając sezon najważniejszych wydarzeń w miejscu rekreacyjnym.

„Dołożymy wszelkich starań, aby pogoda była dla nas łaskawa w miejscu rekreacyjnym w dniu 8 kwietnia, aby New Milton Lions Club mógł kontynuować swoją pracę na rzecz dobrych celów w New Milton i okolicach, a przy tej okazji również pomóc New Forest, aby Ukraina zrobiła jeszcze więcej dla mieszkańców tego rozdartego wojną kraju”.

W Performance Pavilion występują Ukerjax, Six and Sax, Paul Denson i Emma Hardy, We Are Robot, Rainbow Steel Band i Mike Sidaway.

Barton’s Friendly Dog Club zorganizuje popularną zabawną wystawę psów na jednej z dwóch aren na terenie zielonym, podczas gdy druga będzie gospodarzem emocji związanych z pokazami wrestlingu zawodowego, które powróciły na żądanie.

Będzie Easter Egg Trail dla dzieci i Easter Treasure Hunt, a także Charles Coles Funfair dla wszystkich grup wiekowych.

Oferowane przekąski obejmują grill, kanapki i ciasta oraz w pełni licencjonowany bar.

MPU2

Wydarzenie jest sponsorowane przez New Milton Sand & Ballast (NMSB) przy wsparciu Stowarzyszenia Mieszkańców New Milton.

Rada Miasta zatwierdziła również pomoc w wysokości 500 funtów na niedawnym posiedzeniu.

New Forest for Ukraine będzie dostępny z punktem zwrotnym dla bardzo potrzebnych rzeczy, w tym latarek i baterii, żywności, przyborów toaletowych, środków medycznych i ciepłej, czystej odzieży zimowej.

READ  7 sztuczek na rozrywkę podczas podróży po Polsce
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *