Connect with us

technologia

Xbox Game Pass Tease zachwyca fanów w tym tygodniu

Published

on

Wydaje się, że Microsoft zapowiada wielki tydzień na Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate, i oczywiście gracze Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PC i Android są zachwyceni. Do tej pory w tym miesiącu do usługi subskrypcji dodano prawie tuzin gier, w tym kilku konkurentów GOTY i zupełnie nowe wydania. Najwyraźniej to dopiero początek. Dyrektor generalny Xbox Game Pass, Matt Percy, drażnił subskrybentów na Twitterze, że on i zespół właśnie się rozgrzewają przed sezonem świątecznym, podczas gdy tweetował Aarona Greenberga z Xboxa o najnowszych grach, które pojawią się w bibliotekach subskrypcji usługa dodana.

Niestety Percy nie przechodzi do tego testu z dodatkowymi lub istotnymi szczegółami. GM wskazuje na wielki okres świąteczny dla usługi abonamentowej, ale to wszystko, co sugeruje, nie jest jasne, kiedy dokładnie dowiemy się więcej.

Jednak na Xbox Wire Microsoft drażni – poprzez post Xbox Game Pass – że gracze Xbox pojawią się w The Game Awards 2020 10 grudnia. Teraz wiedzieliśmy, że Xbox będzie miał jakąś rolę na The Game Awards, więc nie jest to do końca pouczająca wiadomość. Jednak fakt, że zdarzyło się, że znalazł się on w poście o Game Pass, sugeruje, że na rozdaniu nagród pojawią się wieści o Game Pass.

W tej chwili wiemy, że Microsoft przygotowuje coś dla Xbox Game Pass na okres świąteczny i wygląda na to, że zostanie to ujawnione, a przynajmniej jego część, w tym tygodniu podczas The Game Awards. Podejmij spekulacje wypełnione wszystkimi tymi informacjami z przymrużeniem oka, ale przygotuj się na Game Awards w tym tygodniu.

READ  Plotka: zapowiedziano nowy Apple Pencil zamiast nowych iPadów

W międzyczasie kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Xbox Game Pass i wszystkim, co dotyczy Xbox – w tym o najnowszych wiadomościach, plotkach i przeciekach Tutaj lub sprawdź odpowiednie linki poniżej:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *