Connect with us

Zabawa

„Wyspa miłości”. Kogo wybrali nowi uczestnicy? Ale schrzanili!

Published

on

W środowym odcinku „Wyspa miłości 2„Pojawił się nowy wyspiarz, który wszystko pokręcił. Magda Karwacka wywarła na męskiej części wyspiarzy tak wielkie wrażenie, że żeńska część poczuła się zagrożona.

Ostatni odcinek rozpoczął się od wielu pytań. Nikt nie był pewien jego pozycji. Jednak Oliwia, która bała się o Magdę i Igora, wydawała się najbardziej zagrożona. Między nimi była wyraźna iskra, chociaż mężczyzna ciągle podkreślał, że darzy swoją obecną dziewczyną uczucia.

Co wydarzyło się na wyspie po wejściu Niki i Magdy?

Magda rozmawiała z Igorem o jego związku z Oliwią. Bardzo lubił byłego uczestnika Top Model. Jak przyznał, chce spróbować Magdy, chociaż ma coś wspólnego z Oliwką. Powiedział, że były jedynymi kobietami na wyspie, z którymi mógł nawiązać trwały związek. Zaniepokojona Oliwka śledziła całą rozmowę. Mundek poradził jej, żeby sytuacja się rozwinęła, bo nic nie można zrobić siłą.

Z kolei Niki przeprowadził wywiad z Mundkiem. Jednak było to bardzo tajemnicze.

Mam trzy typy mężczyzn, choć wciąż zastanawiam się, czy nie powinnam odciągać od dziewczyn Rafała lub Dominika – jak przyznała, chciała podburzyć.

Kamil zadał Magdzie ważne pytanie. Chciał wiedzieć, co o nim myśli, bo tego nie czuł. Nie wiedział, czego szuka i powiedział, że jest jedynym człowiekiem na wyspie, z którym Magda nie rozmawia swobodnie. Ujawniła też swoje ulubione. Zainteresowali się nimi Kamil, Igor i Mundek.

Myślę, że coś może być w powietrzu z Kamilem, ale nie wiem. Zobaczymy – zadawała sobie pytanie Magda.

Kogo wybrali nowi uczestnicy?

Czas zacząć od nowa. Niki i Magda musiały zdecydować, z kim się parzyć. Panowie niczego nie byli pewni, a kobiety bardzo się bały. Nowe dziewczyny miały tylko 12 godzin na podjęcie decyzji.

READ  M7 i Canal + Polska łączą siły w pierwszym oryginalnym serialu - Digital TV Europe

Niki wybrał Mikę i Magdę Igorów, co oznacza, że ​​Oliwia i Kornelia, podobnie jak Mundek i Kamil, pojechali bez pary.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *