Connect with us

technologia

Wygląda na to, że Kadabra może wreszcie wrócić do Pokémon TCG

Published

on

Magik Uri Geller wzrósł Media społecznościowe przeprosić za fakt, że kieszonkowy potwór Kadabra został wyrzucony z oficjalnego Pokémon TCG wiele lat temu, a Nintendo teraz wyraziło zgodę na jego ponowne użycie.

„Bardzo mi przykro z powodu tego, co zrobiłem 20 lat temu. Dzieci i dorośli, zwalniam zakaz. Teraz do #Nintendo należy przywrócić moją kartę #kadabra #pokemon. Prawdopodobnie będzie to jedna z najrzadszych kart dużo energii i miłości dla wszystkich! ”

W 2000 roku Geller próbował pozwać Nintendo za 60 milionów funtów (100 milionów dolarów) twierdziło, że Pokémon Kadabra był nieautoryzowaną parodią samego siebie. Następnie zauważył, jak pewne kształty na kieszonkowym potworze były porównywalne z nazistowskimi oznaczeniami SS, na których również nie był pod wrażeniem. Oto, co miał wtedy do powiedzenia:

„Nintendo uczyniło ze mnie złą, okultystyczną postać Pokémona. Nintendo ukradło moją tożsamość używając mojego imienia i zdjęcia. Chcę powiedzieć światu przed świętami, że nie mam nic wspólnego z tymi brutalnymi postaciami mieć. “”

Plik Japońska nazwa Kadabra – Yungerer / Yungeller / Yun Geller – najwyraźniej odnosi się do Gellera. Angielska nazwa jest również kojarzona z magią i oczywiście kieszonkowy potwór znany jest z wyginania łyżek.

W rozmowie e-mailowej z TheGamer, Geller powiedział, że wysłał teraz list do prezesa Nintendo, w którym udzielił firmie pozwolenia na ponowne uruchomienie karty „Uri Geller Kadabra / Yungeller” na całym świecie.

„Ze względu na ogromną liczbę wysłanych przeze mnie e-maili nadal proszę Nintendo o przywrócenie Kadabry / Yungellera, które wysłałem […] list do prezesa Nintendo dający pozwolenie na ponowne uruchomienie Uri Geller Kadabra / Yungeller na całym świecie. “

Co myślisz o powrocie Kadabry do Pokémon TCG po tak długim czasie? Komentarz poniżej.

READ  Oferty Amazon na Czarny piątek: Echo, Kindle, Fire TV i nie tylko
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *