Connect with us

Sport

Wydarzenia sportowe, które Indie mogą przegapić z powodu Covid-19 w maju

Published

on

Druga fala koronawirusa szturmem zdobyła Indie. W kraju odnotowano ponad 3 lakh infekcji i ponad tysiąc zgonów dziennie przez około tydzień.

Krajowy sektor zdrowia padł na kolana, a ludzie walczą o tlen, łóżka szpitalne i leki ratujące życie. Sytuacja jest tak zła, że ​​wiele krajów umieściło Indie na nowej liście, a nawet zakazało podróżnym z kraju.

W tak niezwykłych okolicznościach, gdy kraj łapie powietrze, prawie wszystko i wszyscy powinni cierpieć. Sport i sportowcy nie różnią się od siebie. Tutaj przyjrzymy się wszystkim światowym wydarzeniom sportowym, które Indie mogą przegapić z powodu stale rosnącej drugiej fali Covid-19 w tym kraju:

lekkoatletyka

Sztafeta światowa

Sztafety 4x100m i 4x400m Hindusów musiały wycofać się z World Relays w Polsce po zakazach lotów z powodu wzrostu infekcji Covid-19 w kraju. Planowane na 1św i 2nd W maju 2021 roku World Relays byłyby pierwszym dużym międzynarodowym wydarzeniem dla sprinterów z Indii od czasu Mistrzostw Świata 2019 w Doha.

Kadra Indii została zmuszona do opuszczenia turnieju po tym, jak nie mogła dotrzeć do Polski po zawieszeniu połączenia z Amsterdamem. Indyjska Federacja Lekkoatletyczna (AFI) próbowała zarezerwować lot przez jeden z nich

alternatywna trasa, ale bez powodzenia. Brak bezpośrednich lotów z Indii do Polski był ostatnim gwoździem do trumny indyjskich sprinterów, którzy przegapili jedyną w swoim rodzaju okazję do zakwalifikowania się na igrzyska olimpijskie w Tokio.

Mistrzostwa Azji w lekkiej atletyce

Mistrzostwa Azji w lekkoatletyce zostały całkowicie cofnięte. Wydarzenie powinno odbyć się od godziny 20:00.th – 23około Maj 2021 w Hangzhou w Chinach. Chińska Federacja Lekkoatletyczna ogłosiła decyzję o odwołaniu 24th Edycja wydarzenia w styczniu 2021 r., Powołując się na pandemię.

Hokej na lodzie


Indie a Wielka Brytania

Mecze Hockey Pro League pomiędzy Indiami a Wielką Brytanią odbędą się 8 listopada w Londynieth i 9th Maj 2021 został przełożony w zeszłym tygodniu po tym, jak rząd Wielkiej Brytanii umieścił Indie na czerwonej liście.

READ  Mecz w Lidze Narodów zostaje odwołany. Jeśli nikt nie jest winny, UEFA nie wyciągnie szczupaka

Indie znalazły się na czerwonej liście, wyjazd z kraju został zakazany ze względu na wzrost zakażeń koronawirusem w kraju. To był ciężki cios dla indyjskiej drużyny hokejowej, która właśnie wróciła do FIH Pro League po rocznej przerwie spowodowanej pandemią.

Indie kontra Hiszpania

Oczekuje się, że indyjska drużyna hokejowa zmierzy się z Hiszpanią 15 czerwcath i 16th Mogą 2021 w hity FIH Pro League. Chociaż raporty z zeszłego tygodnia sugerowały, że kontyngent indyjski pojedzie do Hiszpanii, nie było o tym oficjalnej informacji.

W rzeczywistości wiele się zmieniło w ciągu ostatniego tygodnia, kiedy Hiszpania nałożyła dziesięć dni kwarantanny na każdego podróżującego do tego kraju z Indii. Kraj może być zmuszony do pominięcia spotkania, jeśli liczba przypadków koronawirusa nadal będzie rosła w ubiegłym tygodniu.

Indie kontra Niemcy

Oczekuje się, że Indie zmierzą się z Niemcami 22 styczniand i 23około Maj 2021. Przyszłość tego starcia jest jednak w równowadze z tym, że niemiecki rząd zakazał podróży Indian do kraju trzy dni temu ze względu na wzrost zachorowań na Covid-19 w Indiach.

badminton


India Open

Stowarzyszenie Badmintona Indii (BAI), w porozumieniu ze Światową Federacją Badmintona (BWF), zdecydowało o przełożeniu India Open, które powinno odbyć się od godziny 11:00 na czas nieokreślony.th – 16th Maj 2021 z powodu śmiertelnej drugiej fali koronawirusa w kraju.

Jako jeden z ostatnich trzech olimpijskich turniejów kwalifikacyjnych badmintona, przełożenie Indian Open oznaczało, że marzenie Tokio o najlepszych wahadłowcach, takich jak Saina Nehwal i Kidambi Srikanth, nadal zawisło na włosku.

Malaysia Open

Jeden z ostatnich dwóch olimpijskich turniejów kwalifikacyjnych w badmintonie, Malezyjski Open 2021, ma się odbyć o godzinie 25.00.th – 30th Maj 2021. Ponieważ Malezja nakłada pewne ograniczenia w podróżowaniu na Hindusów, istnieje możliwość, że indyjskie wahadłowce przegapią to wydarzenie.

READ  Giannoulis dołącza do Grecji po kontuzji Norwich

Jednak według doniesień BAI prowadzi już rozmowy z władzami Malezji i oczekuje się, że sprawy przyniosą korzyść Indianom. Gdyby Indie zostały zmuszone do wycofania się z turnieju, czołowe lotki indywidualne Saina Nehwal i Kidambi Srikanth wpadłyby w zastój, tylko Singapore Open może zarezerwować swoje miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *