Connect with us

technologia

Wydano wersję demonstracyjną oszałamiającej gry 2D Metroid Prime stworzonej przez fanów

Published

on

Życie Nintendo

Nintendo podjęło trudną decyzję na początku 2019 roku, aby wznowić rozwój Nintendo Metroid Prime 4 z pomocą Retro Studios. Od tego czasu (a nawet wcześniej) na froncie Metroid było bardzo mało aktywności.

Na szczęście istnieje pasjonująca baza fanów Metroid i utalentowana grupa programistów znana jako „Team SCU” ciężko pracowała nad wersją 2D hitu GameCube. Metroid Prime. Chociaż pierwotnie uważano to za żart, w rzeczywistości jest prawdziwe.

To jest nazwane Prime 2D – Druga część nazwy została usunięta z oczywistych powodów, a pierwsze demo właśnie ruszyło.

„Cześć wszystkim! W końcu nadszedł czas na pierwsze publiczne demo Prime 2D. Kiedy po raz pierwszy je wydaliśmy, ten post był stroną z żartami na prima aprilis z fałszywymi zrzutami ekranu, które ukrywały fakt, że to w rzeczywistości nasze prawdziwe demo, ale …” możemy jasno powiedzieć, że ten żart już się skończył 1 kwietnia ”.

SCU zauważa ponadto, że ten projekt został „wykonany przez fanów dla zabawy” oraz że „wszystkie aspekty tego demo mogą ulec zmianie” i niekoniecznie musi odzwierciedlać ostateczną wersję.

Samo demo daje graczom szansę na poznanie świata Tallon, w tym Świątyni Artefaktów i Ruin Chozo. Zawiera wiele umiejętności i ulepszeń, takich jak Kula Morph, jest też cel 360 stopni, możliwość skanowania obszaru i najwyraźniej trochę więcej po napisach końcowych.

Czy byłbyś zainteresowany grą 2D Metroid Prime? Jak wygląda ten projekt? Powiedz nam poniżej.

READ  Dziesięć mitów na temat paznokci... Zniszczony!!! autor: Gurpreet Seble - The Dispatch
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *