Connect with us

technologia

Wydaje się, że tryb jazdy Asystenta Google jest wreszcie dostępny dla Androida

Published

on

Tryb jazdy Asystent Google, który firma po raz pierwszy ogłosiła w 2019 roku, pojawia się na niektórych urządzeniach z Androidem. Programista XDA zgłoszone. Interfejs użytkownika wygląda trochę inaczej niż w Google pokazane na jego konferencji programistów I / O ostatni rok. XDA Po raz pierwszy użytkownicy zobaczyli nowy interfejs nawigacyjny w Mapach Google około dwa tygodnie temu.

Nie jest jasne, czy wprowadzenie tego nowego trybu jest częścią testu, czy będzie dla wszystkich użytkowników. Mischaal Rahman XDA Widział nowy tryb jazdy na Google Pixel 4, Asus ZenFone 7 Pro i LG Velvet i podejrzewał, że nowy tryb zastąpi aplikację Android Auto na smartfonach. Wydaje się, że jest to zgodne z czym Google powiedział Krawędź ostatni rok.

Wskazuje, czy nowy tryb zawiera wszystkie funkcje Google opisał, kiedy po raz pierwszy ujawnił tryb jazdy również nie jest jeszcze jasne. Powinien być dostępny na dowolnym telefonie z systemem Android i korzystać z komunikatu głosowego „Hej Google, jedźmy”, który wyświetla pulpit nawigacyjny z czynnościami związanymi z kierowcą i innymi spersonalizowanymi zaleceniami. I oferowałby funkcje informacyjno-rozrywkowe kierowcom, których pojazdy nie są wyposażone w ekrany dotykowe.

Wydaje się, że komunikat głosowy jeszcze nie działa, nawet na urządzeniach aktywowanych w nowym trybie. według Policja Androida. Aby sprawdzić, czy Twoje urządzenie ma tryb samochodowy Asystenta, otwórz Mapy Google i wybierz Ustawienia Asystenta Google z menu Ustawienia nawigacji. Jeśli nie jest zaznaczone, zostaniesz przekierowany do głównej sekcji ustawień kreatora.

Google nie odpowiedział od razu na prośbę o dodatkowe informacje w niedzielę.

READ  Ostateczny wyciek Google Pixel 5 jest tutaj, ujawniając pełną specyfikację flagowego modelu 5G.
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *