Connect with us

technologia

Wycieki Chromecasta z Google TV i Nest Audio

Published

on

W zeszłym tygodniu to zrobiliśmy nauczyli nazwa nowego inteligentnego głośnika Google, a oficjalne renderingi pojawił się też. Siedem dni przed oficjalnym ogłoszeniem Nest Audio został zauważony na półkach sklepowych, a także widzimy opakowanie Chromecasta z wyciekiem Google TV.

Jeden Użytkownicy Twittera Tego wieczoru udostępniono zdjęcie z Charcoal Nest Audio w Walmart. Opakowanie detaliczne jest dość proste i pasuje do najnowszych produktów inteligentnego domu Google.

Nad inteligentnym głośnikiem znajduje się duże logo Google i napis „Nest Audio”. W prawym dolnym rogu logo „Hej Google”, które jest coraz częściej używane zamiast „Asystenta”. Podobnie jak w przypadku poprzednich urządzeń, Google podkreśla dostępne polecenia i integracje innych firm, od Spotify do Philips Hue, biorąc pod uwagę również kalendarze i mapy.

Większość sprzedawców detalicznych uniemożliwia kupującym kupowanie niewydanych produktów, podczas gdy nie wiadomo, czy aplikacja towarzysząca Google Home została zaktualizowana, aby ułatwić parowanie.

ZA Lowes Strona produktu (via Roland Quandt z WinFuture) oferuje również dziś wieczorem dodatkowe potwierdzenie nazwy i cenę 99,99 USD. Widzimy oficjalne zdjęcia produktów przedstawiające głośnik 6,89 x 4,88 x 3,07 cala obok innych artykułów gospodarstwa domowego. Lista odnosi się do „Smart Sound”, adaptacyjnej technologii Google, która dostosowuje wyjście do aktualnego pomieszczenia / otoczenia i prezentuje je na Home Max.

Poznaj Nest Audio. Słuchaj muzyki tak, jak powinna brzmieć, z czystym wokalem i mocnym basem, który wypełnia pomieszczenie. Po prostu powiedz „Hej Google”, aby odtworzyć swoje ulubione utwory z najczęściej używanych usług przesyłania strumieniowego lub uzyskać pomoc (1). Tak po prostu stwórz domowy system audio z innymi głośnikami Nest. Słuchaj w stereo lub w domu (2). Możesz też powiedzieć „Hej Google, przenieś moją muzykę do głośnika w sypialni”, a ona podąży za Tobą. „Nest Audio został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do Twojego domu. Wygląda równie niesamowicie, jak brzmi. Nest Audio wymaga Wi-Fi, pobliskiego gniazdka elektrycznego, konta Google i zgodnego urządzenia mobilnego. system operacyjny można znaleźć pod adresem g.co/home/req.??(1) Mogą być wymagane subskrypcje muzyki.? (2) Wymagane kompatybilne urządzenia inteligentne.

Ten przeciek, w połączeniu z faktem, że Nest Audio trafia do sklepów na tydzień przed wydarzeniem, sugeruje, że może trafić do sklepów wkrótce po wydarzeniu Start 30 września.

Tymczasem podobne opakowanie dla Chromecasta z Google TV – ujawniające nowe logo – również pojawiło się w wycieku Reddit (nad Policja Androida). Zgodnie z poniższą etykietą, ten produkt jest określany tylko jako „Google Chromecast”, podczas gdy „Google Chromecast Voice Remote” ma działać na bateriach AAA. według plotek kosztuje 49,99 $Inne potwierdzone specyfikacje to 4K i HDR.

Google TV łączy całą rozrywkę w jednym miejscu, ułatwiając znalezienie tego, czego szukasz.

Odkryj ponad 700 000 filmów i odcinków telewizyjnych.

Uzyskaj rekomendacje i zobacz, gdzie są dostępne do transmisji.

Dzięki Marcos


Więcej informacji można znaleźć w 9to5Google w YouTube:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.