Connect with us

Zabawa

Wszystko, co wiemy o misji: Niemożliwe 7 do tej pory

Published

on

Chociaż Tom Cruise ma wiele ogromnychNiemożliwa misja Kino, M: ja jest okrętem flagowym aktora z wielu powodów. Niezależnie od tego, czy publiczność gromadzi się w kinie w weekend otwarcia, by cieszyć się koleżeństwem podczas rejsu z Simonem Peggiem, szaloną pracą kaskaderską czy klasycznymi tropami szpiegowskimi, M: ja Z każdym wydaniem filmy wydają się być lepsze i bardziej szczegółowe.

POWIĄZANE: Misja: Niemożliwe – 10 filmów i programów telewizyjnych z obsadą, którą musisz zobaczyć

Chociaż franczyza miała innego reżysera do każdego filmu, kiedy Christopher McQuarrie został zatrudniony do wyreżyserowania piątego filmu, Naród łotrówWspółpracował z Cruisem tak dobrze, że od tamtej pory reżyser stał się liderem w każdym filmie. Reżyser jest szczególnie wdzięczny za zbyt przerażające akrobacje i wprowadzenie do serii wspaniałych złoczyńców. Opierając się na tym, co wiemy o siódmym filmie do tej pory, jego wizja serii wydaje się większa niż kiedykolwiek.

10 Skok motocyklowy

Tom Cruise skacze z góry na motocyklu

Jednym ze sposobów, w jaki seria stała się lepsza, są akrobacje, ale fani znudziły się akrobacjami motocyklowymi, ponieważ w tym momencie w każdym filmie wydaje się być symbolicznym pościgiem rowerowym. Siódmy film z serii wydaje się jednak być na szczycie, ponieważ Cruise ma zamiar zeskoczyć z rampy na szczycie góry i wygląda na to, że Cruise podwaja swoje bezpośrednie pragnienie śmierci.

9 Wenecja skacząca taksówką wodną

Mission Impossible Venice wyczyn

Jedna z najlepszych rzeczy w Niemożliwa misja Seria to sposób, w jaki niektóre z najbardziej znanych miejsc są przekształcane w gigantyczne stałe fragmenty i dlatego znacznie wyprzedzają konkurencję w porównaniu z innymi prostymi filmami akcji. Nie ma znaczenia, czy wspinasz się na Burj Khalifa, najwyższy drapacz chmur na świecie, czy biegniesz przez burzę piaskową. M: ja zawsze budował swoje akrobacje wokół niesamowitych widoków i teraz M: I7 zobaczymy Cruise skaczącego wśród łodzi na ulicach Wenecji.

8th Pościg po Rzymie

Tom Cruise Hayley Atwell Mission Impossible 7 BTS

Atutem filmów szpiegowskich jest globalne szpiegostwo, które widzi szpiegów w niektórych z najpiękniejszych miast i Niemożliwa misja nie jest inaczej, ponieważ Ethan Hunt podróżował do Dubaju, Londynu, Paryża i wielu innych. Siódmy film będzie kontynuował tę tradycję, ponieważ Włochy wydają się mieć ogromną obecność w filmie. Film pokaże nie tylko ekscytujące akrobacje w Wenecji, ale także wielki pościg samochodowy w Rzymie.

7th Walka w pociągu

Jeden z powodów Misja: Niemożliwe – Fallout jest prawdopodobnie najlepszym filmem szpiegowskim XXI wieku, próbującym ulepszyć akrobacje swojego poprzednika, iz tego właśnie seria stała się znana.

POWIĄZANE: Każdy ruch Tom Cruise został oceniony najgorzej

Kiedy Fallout zobaczył, że Cruise dosłownie wykonuje skok HALO i leci helikopterem między górami, w siódmym wpisie musi być kilka wyczynów przeciwnych śmierci, a największa z parceli została ujawniona. Rejs dosłownie będzie walczył na czele jadącego pociągu w Norwegii.

6 Misja: Impossible 8 jest kręcona w tym samym czasie

Brydża wyczynowa

Jest wiele projektów Toma Cruise’a, ale większość ludzi o tym nie wie Misja: niemożliwe 8 przyjdzie wcześniej niż oczekiwano. Chociaż zwykle istnieje trzy lub cztery lata przerwy Niemożliwa misja Films, ósmy film z serii, zostanie wydany zaledwie rok później M: I7ponieważ oba filmy są kręcone w tym samym czasie. Decyzja zapadła później Zawieść McQuarrie wiedział, że ma o wiele więcej pomysłów niż te dwa filmy.

5 Obsada wróciła

Chociaż serial wyglądałby zupełnie inaczej, gdyby został przepisany dzisiaj, seria byłaby niczym bez Toma Cruise’a. Aktor prawie samodzielnie przekształcił serial telewizyjny z niskoprofilowego serialu szpiegowskiego w ogromną serię przebojów, ale miał pomocną dłoń ze strony obsady. Ving Rhames wprowadził ludzkość do kina, Simon Pegg wniósł humor, a Rebecca Ferguson była bardzo potrzebną kobietą i wszyscy są wdzięczni za siódmy film i prawdopodobnie za ósmy.

4 Hayley Atwell dołącza do obsady

Hayley Atwell obsadzona w Mission Impossible 7 i 8

Dzięki Niemożliwa misja Hayley Atwell, najbardziej znana z grania Peggy Carter w MCU i we własnym programie telewizyjnym, jest nową aktorką. Agent Carter. Aktorka wykona również własne akrobacje, ponieważ podobno uczestniczyła w wypadku samochodowym i zagrała w kilku scenach walki, ale jej dokładna rola w filmie nie jest jasna.

3 Tak samo jest z Esai Moralesem

Mission Impossible 7 8 Esai Morales

Plik Niemożliwa misja Filmy przedstawiają jedne z najbardziej znienawidzonych postaci, z udziałem McQuarriesa Naród łotrów i ZawieśćTo był pierwszy raz, kiedy seria miała ekscytującego i zapadającego w pamięć złoczyńcę z udziałem Seana Harrisa Solomon Lane.

ZWIĄZANE Z: Tom Cruises 10 najbardziej pamiętnych postaci

Ale teraz Esai Morales, który jest z tego najbardziej znany NYPD niebieski i Ozarkbędzie rządził jako główny czarny charakter. Zapowiedziano już, że będzie głównym złoczyńcą w Misja: niemożliwe 8 również.

2 Polska to inne miejsce

Oprócz sekwencji akcji w Rzymie i Wenecji, które z pewnością są wystarczająco ekscytujące, Cruise and Co. zatrzyma się również w Polsce. Chociaż nie ma zbyt wielu informacji o tym, co dzieje się w kraju, Polska jest typowym miejscem dla większości filmów szpiegowskich i faktycznie zaskakujące jest, że serial liczył siedem filmów, aby ostatecznie nakręcić w Polsce.

1 Tytuł roboczy to Mission: Impossible – Libra

Tom Cruise w Mission Impossible Fallout

Z M: ja po usunięciu tytułu numerycznego Misja: niemożliwe IIINazwy filmów często wydawały się dziwne, a siódmy film niczym się nie różni, podobnie jak tytuł roboczy Libra.

Plik Niemożliwa misja Tytuły rzadko mają wagę i są pozornie przypadkowymi słowami lub nazwami kodowymi dla MacGuffins i czerwonych śledzi. Niewiele osób potrafiło wyjaśnić, co Dziennik ducha był i jak Widmowe zagrożenieW filmie nie było duchów. Imię Zawieść jest całkowicie niezależna od narracji filmu, cokolwiek Libra w rzeczywistości oznacza, że ​​prawdopodobnie nie jest to naprawdę wielka sprawa.

NASTĘPNY: Najlepsze filmy akcji dekady

Prequel trylogii Star Wars


Kolejny
Gwiezdne wojny: 10 rzeczy, których większość fanów nigdy nie wie o fabule Prequel Trilogy


READ  7 najlepszych rzeczy do zrobienia w Aztekach
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *