Connect with us

Zabawa

Wszystkie kolejne filmy i programy telewizyjne z obsadą „Sukcesja”.

Published

on

Wszystkie kolejne filmy i programy telewizyjne z obsadą „Sukcesja”.

Nagrodzony Emmy serial HBO kończy się po czwartym sezonie, ale gwiazdy takie jak Jeremy Strong, Nicholas Braun, Brian Cox i inni mają wiele projektów w przygotowaniu.

Kieran Culkin, Alan Ruck, Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook i Nicholas Braun na premierze czwartego sezonu "następca" odbyła się 20 marca 2023 roku w Jazz at Lincoln Center w Nowym Jorku.  (Zdjęcie: Nina Westervelt/Variety za pośrednictwem Getty Images)

Kieran Culkin, Alan Ruck, Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook i Nicholas Braun na premierze 4 sezonu serialu Sukcesja

Różnorodność za pośrednictwem Getty Images

Podczas gdy fani chętnie obstawiają, która postać z „Sukcesji” ostatecznie przejmie stanowisko dyrektora generalnego Waystar Royco, obsada nagrodzonego Emmy serialu HBO ma więcej niż kilka projektów po zakończeniu popularnego serialu w tym roku.

Twórca „Succession”, Jesse Armstrong, ogłosił w lutym 2023 roku, że nadchodzący czwarty sezon będzie ostatnią odsłoną. Armstrong zauważył, że miał na myśli zakończenie serii od sezonu 2, ale stało się to jasne podczas produkcji sezonu 4.

„Końcowa decyzja utrwaliła się podczas pisania i nawet gdy zaczęliśmy kręcić, powiedziałem obsadzie:„ Nie jestem w 100 procentach pewien, ale myślę, że to wszystko ”- powiedział Armstrong. – Bo ja też nie chciałem jej drażnić.

Kompozytor Nicholas Britell ujawnił IndieWire wyłącznie podczas premiery sezonu 4, że obsada i ekipa wiedzieli tylko, że będzie to finał serialu po zakończeniu sezonu. „Myślę, że zasadniczo, kiedy kręcił sezon, zadawał sobie pytanie:„ Czy to streszczenie? Więc ufam Jesse w tej sprawie” – powiedział Britell. „Ale niedawno dowiedziałem się, że to było oficjalne. Nie znam jeszcze zakończenia serii. Jestem w trakcie tworzenia muzyki i celowo pozostaję w tajemnicy, ponieważ lubię być zaskakiwany i mieć taką reakcję publiczności”.

Aktor Jeremy Strong powiedział, że zakończenie „będzie przypominało śmierć”, podczas gdy współgwiazda Nicholas Braun powiedział, że obsada była „dość rozczarowana” wiadomością, że „Sukcesja” oficjalnie się zakończyła. „Byłem smutny jak cholera [on] mój ostatni dzień” – powiedział Braun.

READ  Polska zgłasza „Chłopów” w kategorii najlepszy międzynarodowy film fabularny

Współgwiazda Cox dodał, że najlepszym podejściem jest patrzenie „w górę i dalej” w poszukiwaniu kolejnych projektów, jak powiedział Matthew McFadyen The New York Times że po zakończeniu serii nastąpiła „żałoba”. „To trochę przerażające i rozdzierające serce, ale jednocześnie odczuwa lekką ulgę – skomplikowana mieszanka uczuć” – powiedział McFadyen.

Co więc dalej zrobi obsada „Sukcesji”?

Kontynuuj przewijanie, aby zobaczyć wszystkie projekty, nad którymi pracuje obsada, i kliknij tutaj, aby poznać szczegóły sezonu 4.

Rejestracja: Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami filmowymi i telewizyjnymi! Zapisz się do naszego biuletynu e-mailowego tutaj.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *