Connect with us

Nauka

Wszyscy możemy się czegoś nauczyć od tego człowieka, który zdał egzamin na prawo jazdy 192 razy w ciągu 17 lat – BroBible

Published

on

Agencja IStockphoto / Goads

Nie potrzebujesz zaawansowanego dyplomu z fizyki rakietowej, aby zrozumieć dlaczego Ted Lasso był udanym serialem telewizyjnym w zeszłym roku. Niezachwiany optymizm Teda i „w połowie pełna” postawa w połączeniu z doskonałym wyborem Jasona Sudeikisa były jak złapanie błyskawicy w butelce. Kiedy jego życie się rozpadało, Ted uśmiechał się i wpatrywał w muzykę, zawsze mając nadzieję na najlepsze.

Ludzie uwielbiają powód, by zachować nadzieję. Uwielbiamy widzieć przykład wytrwałości, który napełnia nas przekonaniem, że kiedy sytuacja w naszym życiu się pogorszy, możemy się uspokoić i przezwyciężyć. Czasami nie musimy nawet widzieć, jak dana osoba czuje się odświeżona. Oglądanie Forresta Gumpa biegnącego od wybrzeża do wybrzeża bez zatrzymywania się, dało nadzieję tysiącom (w filmie) i to jest coś, co wszyscy możemy odebrać temu facetowi, który nie zdał egzaminu kierowcy prawie dwieście razy i nadal się nie poddał.

Niezidentyfikowany Polak ma 50 lat i nie zdał egzaminu na prawo jazdy 192 razy w ciągu 17 lat, ale pozostaje jako Joe Dirt. Podobnie jak ty i ja, on na raz zakłada spodnie na jedną nogę, ale potem wsiada na rower, ponieważ nie może prowadzić, jedzie do DMV i znowu nie zdaje egzaminu. A potem robi to znowu, i znowu, i znowu.

Dla każdego, kto zajmuje się matematyką w domu, oznacza to, że nie zdał testu średnio 11+ razy w roku przez ostatnie 17 lat. THE DailyStar zawiera podsumowanie tej sagi o prawie dwóch dekadach wytrwałości i porażki, w której wszyscy możemy znaleźć inspirację:

Według lokalnych wiadomości na same opłaty egzaminacyjne wydał 6000 złotych (1124 funtów).
Polski pilot nie jest jedyną osobą, która z trudem zdała egzamin teoretyczny. W 2009 roku kobieta z Korei Południowej zdała egzamin na prawo jazdy przy 950. próbie, poinformował wówczas The Guardian.
Wydała ponad 2500 funtów na opłaty rejestracyjne, ale nie udało jej się zdobyć minimum 60 punktów na 100 potrzebnych do przystąpienia do rzeczywistego egzaminu na prawo jazdy.
Mężczyzna z Piotrkowa Trybunalskiego, który niedawno poniósł porażkę, ma 50 lat i od 17 lat stara się zdać egzamin.
Według lokalnych wiadomości jest to również największa liczba prób, jakie kiedykolwiek zarejestrowano w Polsce. (przez DailyStar)

Może się wydawać, że media mówią o porażce tego gościa, podkreślając, ile razy mu się nie udało i rozpowszechniając jego historię na całym świecie, ale ja wolę wierzyć, że cała ta uwaga służy jako motywacja. Dostanie prawo jazdy przed szczęśliwą liczbą 200. Czuję to w brzuchu.

READ  Bojowniczki ruchu oporu w polskich gettach - Naprzód

Dla każdego, kto teraz zmaga się z czymś w życiu osobistym, wiedz, że ten facet jeszcze się nie poddał i ty też nie powinieneś. Jeśli może zawieść raz w miesiącu przez 17 lat i tak postępować, wtedy możesz postawić jedną stopę przed drugą i uporać się z tym, co cię ciągnie w dół.

Jeśli ktoś się zastanawiał, Finlandia musi mieć najtrudniejszy egzamin na prawo jazdy w całej Europie, a uzyskanie prawa jazdy zajmuje tam trzy lata i obejmuje test nocny, 37 godzin jazdy, test drogowy w mieście, test komputerowy, test z poślizgu i brak wykroczenia. Z drugiej strony Honduras musi mieć najłatwiejszy egzamin na prawo jazdy na świecie, który wymaga tylko pisemnego egzaminu, który zajmuje mniej niż godzinę i nie wymaga prawdziwej jazdy.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *