Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    HUMANMAG
    • Dom
    • Nagłówki
    • Świat
    • Biznes
    • Nauka
    • Technika
    • Sport
    • Rozrywka
    HUMANMAG
    Home»Sport»Wspomnienie z 24 lutego: „Jeleń uratowany z rzeki”
    Sport

    Wspomnienie z 24 lutego: „Jeleń uratowany z rzeki”

    24 lutego, 2023Brak komentarzy3 Mins Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Email
    Wspomnienie z 24 lutego: „Jeleń uratowany z rzeki”
    Share
    Facebook Twitter Pinterest Reddit WhatsApp Email

    Lewiston Evening Journal 24 lutego 1973

    Czytaj więcej o 24 lutego 1973 rw Archiwum z SunJournal.com.

    100 lat temu: 1923

    Tak wielu fanów aparatów fotograficznych zostało zauważonych podczas robienia zdjęć podczas Auburn Carnival, że Komitet Sportów Zimowych ogłosił, że przyzna certyfikaty dla trzech najlepszych zdjęć w konkursie, który odbędzie się w przyszłym tygodniu. Zdjęcia muszą być związane ze sportami zimowymi – jeśli są robione na imprezach karnawałowych, tym lepiej – i należy je niezwłocznie złożyć w komisji sportów zimowych w ratuszu. W przyszłym tygodniu będą wystawione najpierw w siedzibie Community Service na Spring Street, a następnie w witrynach sklepowych w centrum miasta. Certyfikaty pierwszej, drugiej i trzeciej nagrody zostaną podpisane przez burmistrza Cummingsa. Sędziami będą Harry Plummer, Dora Clark Tash i Mr. McDonald.

    50 lat temu: 1973

    Po pościgu, który trwał około półtorej godziny, policjanci z Lewiston i Auburn współpracowali dziś w akcji ratowania jelenia pływającego w rzece Androscoggin.

    Około 11:39 Lawrence Strout z 89 Goff St Auburn poinformował władze Lewiston, że jeleń był na podwórku Lawrence Shoe Co., Cedar St., Lewiston i zwierzę wyglądało na uwięzione w ogrodzeniu.

    Oficer Roland Morin przeprowadził wstępne dochodzenie, ale nie był w stanie samodzielnie dotrzeć do zwierzęcia. Powiadomiono straż pożarną w Lewiston, ale zanim strażacy dotarli na miejsce, jeleń uwolnił się z ogrodzenia i znalazł na środku rzeki.

    Nastąpił pościg innych funkcjonariuszy patrolu Lewiston, a jeleń został schwytany około godziny 13:00 i przewieziony na stację Lewiston, gdzie otrzymał „czułą troskliwą opiekę”.

    W pościgu uczestniczyli Lewiston Patrolmen Roland Morin, Richard Roberts, Paul Samson, Ronald Laflamme i Fred Nelson. Z oddziału Auburn asystowali oficerowie Larry Laprise, Calvin Hunter i sierżant Richard Keene.

    Game Warden Daniel Glidden został powiadomiony i był dzisiaj na miejscu i powiedział, że jelenie mają zostać później wypuszczone do lasu w miejscu, które nie zostało jeszcze ustalone.

    READ  Polska odnotowuje gwałtowny wzrost liczby afrykańskich migrantów przybywających przez Rosję

    Auburn Police powiedziała, że ​​myśleli, że zwierzę było tym samym, które zostało potrącone przez samochód i wskoczyło do rzeki na Turner Street w Auburn w czwartek.

    Ekipa ratunkowa ustaliła, że ​​jeleń jest w ciąży, a narodziny „dwóch lub trzech” maluchów były niedaleko.

    25 lat temu: 1998

    Niedawnymi zwycięzcami konkursu na logo szkoły w ramach projektu Poland High Schools/Middle School byli Richard Knitweiss z Mechanic Falls, uczeń Mechanic Falls Jeff Irizarry i Janice Rawson, nauczycielka Minot mieszkająca w Polsce. Grafiki konkursowe trzech osób zostały wykorzystane w nowej szkolnej papeterii i koszulkach.

    Materiał użyty w „Look Back” jest wyprodukowany dokładnie tak, jak został pierwotnie wydany, chociaż błędy ortograficzne i błędy można poprawić.

    Facebook


    ćwierkać

    reddit

    E-mail

    naciskać

    Ładowanie….

    Udostępnij ten artykuł

    Wejdź w ten artykuł

    możesz udostępnić 5 więcej prezentów w tym miesiącu.

    Każdy może uzyskać dostęp do udostępnionego linku, konto nie jest wymagane. Ucz się więcej.

    Link do artykułu wysłany!

    Wystąpił błąd. Proszę spróbuj ponownie.

    Zasubskrybuj ten artykuł, aby go rozdać

    z Naciśnij Herolda Subskrypcja umożliwia rozdawanie 5 przedmiotów w każdym miesiącu.

    SUBSKRYBUJ JUŻ DZIŚ

    Jesteś już subskrybentem? Rejestr.


    Nieprawidłowa nazwa użytkownika / hasło.

    Sprawdź swoją skrzynkę e-mail, aby potwierdzić i zakończyć rejestrację.

    Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Jeśli podałeś adres e-mail konta, wyślemy Ci wiadomość e-mail z kodem resetowania.

    podobne posty

    Trwa ładowanie powiązanych postów

    Zofia Nałkowska

    Zofia Nałkowska jest autorką publikującą na portalu humanmag.pl, gdzie zajmuje się tematami z zakresu aktualności, polityki, biznesu, technologii, sportu, rozrywki i stylu życia. Koncentruje się na rzetelnym przekazywaniu informacji, śledzeniu bieżących wydarzeń oraz prezentowaniu tematów ważnych dla czytelników w sposób jasny, przejrzysty i przystępny.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn WhatsApp Reddit Email
    Previous ArticleJill Biden’s White House M&Ms to hit wśród zawrotnych dzieci z Namibii
    Next Article Fizycy z LHC rozwiązują spór o rosyjskich autorów

    Related Posts

    Szef olimpijski: Polska celuje w 16 medali na igrzyskach w Paryżu

    29 lipca, 2024

    Pełna energii Austria wygrywa i sprawia, że ​​Polska Lewandowskiego będzie pierwszą drużyną, która odpadnie z Euro 2024 | KLRT

    29 lipca, 2024

    Polski duet wykorzystuje swoje niezwykłe wyjazdy sportowe

    28 lipca, 2024

    Kontuzjowany polski napastnik Robert Lewandowski nie wystąpi w meczu otwarcia Euro 2024

    23 lipca, 2024

    Trener Polski Probierz jest przekonany, że Lewandowski zagra na Mistrzostwach Europy

    23 lipca, 2024

    Pełna energii Austria wygrywa i sprawia, że ​​Polska Lewandowskiego jest pierwszą drużyną, która odpadnie z Euro 2024 – WWLP

    21 lipca, 2024
    Add A Comment
    Leave A Reply Cancel Reply

    Navigate
    • Dom
    • Nagłówki
    • Świat
    • Biznes
    • Nauka
    • Technika
    • Sport
    • Rozrywka
    Pages
    • o nas
    • Formularz kontaktowy
    • DMCA
    • Polityka Redakcyjna
    • Polityka prywatności
    • o nas
    • Formularz kontaktowy
    • DMCA
    • Polityka Redakcyjna
    • Polityka prywatności
    © 2026 HumanMag. All rights reserved.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.