Connect with us

Sport

Włochy wprowadzają „Podwójność, razem” w Milano Cortina 2026 podczas ceremonii przekazania

Published

on

Włochy wprowadzają „Podwójność, razem” w Milano Cortina 2026 podczas ceremonii przekazania

Włochy wprowadzają „Podwójność, razem” w Milano Cortina 2026 podczas ceremonii przekazania pierwotnie pojawił się na NBC Sports Boston

Wraz z zakończeniem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i zbliżającą się ceremonią przekazania flagi podczas ceremonii zamknięcia, możemy zacząć atakować Milano Cortina 2026.

Milano Cortina 2026 będzie pierwszymi igrzyskami olimpijskimi organizowanymi przez dwa miasta, dwa regiony i dwie prowincje. Idea gier opiera się na dwóch terytoriach, które wydają się być odrębne i harmonijnie współgrają.

Podczas gdy na europejskim terenie Mediolanu widoczne są krajobrazy i panoramy, Cortina jest znana ze swojej natury i architektury. Ceremonia wręczenia flagi stanowi dla Milano Cortiny 2026 mocny fundament dwoistości i kruchości.

„Celem ceremonii przekazania flagi Milano Cortina 2026 jest uczczenie harmonii, która łączy dwa terytoria, które wydają się różne, ale pozostają ze sobą w dialogu” – powiedział dyrektor imprezy Christian Milici.

Tutaj przyjrzymy się ceremonii wręczenia flagi Milano Cortina 2026 i znaczeniem każdej części:

Włoska flaga i hymn narodowy

Włoski hymn narodowy podczas ceremonii ukończenia szkoły w 2022 roku zaśpiewali piosenkarka pop Malika Ayane i skrzypek Giovanni Andrea Zanon.

Chiny zdecydowały się na wyróżnienie „normalni ludzie” podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2022 r. i nie było narodowych celebrytów ani na ceremonii otwarcia, ani zamknięcia.

Włochy postanowiły podkreślić narodowe talenty, aby „reprezentować doskonałość ich pozornie odległych światów jako metaforę lub harmonijny dialog między dwoma przeciwieństwem” – powiedział Milici.

Mowa otwarcia

Oświadczenie otwierające podkreśli niezaprzeczalne znaczenie „harmonijnego dialogu” w niestabilnym świecie.

Budowanie mostu między człowiekiem (Mediolan) a naturą (Cortina) to główna wizja nadchodzących Igrzysk Milano Cortina 2026, zwłaszcza w zakresie tworzenia zrównoważonej przyszłości.

Podczas przekazania flagi dwoje dzieci, reprezentujących Mediolan i Cortinę, stąpa po cienkiej powierzchni lodu, bawiąc się kulą ziemską, symbolizującą kruchy stan naszej planety.

READ  Seema Bisla, 4. indyjski zapaśnik, rezerwuje miejsce na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, Sumit Malik zdobywa srebro w kwalifikacjach

„Duality, Together” świeci diodami LED na podłodze, aby przedstawić film.

Filmy o ścieżce do harmonii

Film przedstawia Mediolan i Cortinę i wyraźnie pokazuje różnice między dwoma włoskimi miastami.

Dwie nieznane postaci podążają tropem, który ostatecznie prowadzi ich do pięknego, harmonijnego świata. Jako dusze gór i miasta są prowadzone na Stadion Narodowy w Pekinie.

Oboje angażują się w harmonijny taniec „pas de deux”, czyli taniec dla dwojga, podkreślając wagę „pełnego szacunku dialogu między człowiekiem a naturą”.

Wreszcie, ruchy tych tancerzy tworzą linie i kształty sylwetek sportowców reprezentujących różne zimowe sporty olimpijskie. Tancerze zaczynają rzeźbić kontur emblematu Milano Cortina 2026, gdy ten się wypełnia ptasie gniazdo.

Mediolan i Cortina to oficjalne miasta olimpijskie

W tym momencie Mediolan i Cortina zostaną oficjalnie ujawnione jako Zimowe Miasta Olimpijskie 2026.

Film pokazuje oczekiwania Włoch co do nadchodzących igrzysk z uwzględnieniem regionów goszczących Lombardii i Veneto.

Następnie wiadomość od Luca Zaia, prezydenta Veneto i Attilio Fontany, prezydenta Lombardii, wyrażająca oczekiwanie na nadejście igrzysk.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *