Connect with us

Sport

Wisła Kraków zależy od pięciu trenerów. Piłka nożna z dużymi pieniędzmi

Published

on

– – Praca w Wiśle to dla mnie wyzwanie. Mamy dobrą drużynę, która nie musi się bać rywali – powiedział Peter Hyballa na konferencji prasowej w czwartek, na której wystąpił z Dawidem Błaszczykowskim. Ale to raczej słowa Prezesa Wisły, a nie nowy trener wywołały dyskusję. Bo Błaszczykowski, który kilka dni temu zwolnił po przegranej 1: 1 z Zagłębiem Lubin Artur Skowronek, w czwartek powiedział: – Niestety, mamy jeszcze kilku trenerów na liście płac. Na szczęście już niedługo przed nami ostatnia lub przedostatnia rata. Za dwa lub trzy miesiące będziemy mieli na liście płac dwóch lub trzech trenerów. Maksymalnie cztery. Cieszę się, że zbliżamy się do końca i spłacamy te zaległości.

Obejrzyj wideo
Świetne zachowanie Lewandowskiego! Zobacz bramkę przeciwko Borussii Dortmund [ELEVEN SPORTS]

Były piłkarz Realu Madryt zbankrutował. „Przeżył 200 lat więcej niż pozostali”

Wisła Kraków płaci Carrillo, Ramirez, Stolarczyk, Skowronek, a teraz Hyballa

Słowa Błaszczykowskiego zaskoczyły wielu. Od razu pojawiły się spekulacje, że liczba trenerów zależnych obejmowała również ich asystentów lub pracowników pracujących na Reymont. Z naszych informacji wynika jednak, że Błaszczykowski odnosił się tylko do pierwszych trenerów lub mógł pomyśleć o sposobach zatrzymania kadry Joan Carrillo (zwolniony w czerwcu 2018 r., 12 miesięcy przed zakończeniem umowy). Ale także o Kiko Ramirez (zwolniony w grudniu 2017 r., Na pół roku przed wygaśnięciem kontraktu), Maciej Stolarczyk (zwolniony w listopadzie 2019 r., Siedem miesięcy przed wygaśnięciem kontraktu) i Arturze Skowronku (zwolniony w sobotę, siedem miesięcy przed wygaśnięciem kontraktu). A także o Peterze Hyballi, nowym trenerze Wisły, który podpisał kontrakt z klubem do 30 czerwca 2022 roku.

Dobra wiadomość dla Wisły, jak powiedział po konferencji na Twitterze sam Błaszczykowski, jest taka, że ​​przy trzech autokarach trzeba było spłacić tylko dwie ostatnie raty umów. O jakich trenerach mówisz? Błaszczykowski już tego nie pisał, ale z naszych informacji wynika, że ​​Stolarczyk i Ramirez, a trzeci może być Dariusz Wdowczyk, który w czerwcu zapowiedział “fakt”, że został już spłacony przez Wisłaale jest możliwe, że ostatnie pieniądze napływają do niego właśnie teraz.

READ  UFC: Israel Adesanya będzie walczył z Janem Blachowiczem o tytuł UFC wagi półciężkiej w marcu

Arkadiusz Milik w barwach SSC NapoliHiszpanie chcą zabrać ze sobą Arkadiusza Milika. „Potrzebujemy kolejnego napastnika”

Poza tym w tym przypadku nie tak ważna jest liczba trenerów, ale kwota do zapłaty. A z naszych informacji wynika, że ​​Carrillo i Skowronek, którzy przez jakiś czas będą uzależnieni od Wisły, będą kosztować milion złotych.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida ja i iOS

Sport.pl na żywoSport.pl na żywo .

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *