Zabawa

Wioślarze Victoria są wśród kanadyjskich finalistów Pucharu Świata w Wioślarstwie – Victoria News

Sydney Payne rywalizował z kanadyjskim zespołem na II Mistrzostwach Świata w Polsce w dniach 16-19 czerwca. (Kevin Light Photography / Dzięki uprzejmości Wioślarstwo Kanada)

Victoria Rower jest jednym z kanadyjskich finalistów Pucharu Świata w Wioślarstwie

Absolwentka UVic Kirsten Edwards i urodzona w Victorii Sydney Payne zajęły 6 miejsce ze swoją załogą

Wyspiarz i absolwent Uniwersytetu Wiktorii wystartował do wody podczas Pucharu Świata w Wioślarstwie 2 w Poznaniu.

Kanadyjczycy powrócili do rywalizacji po raz pierwszy od trzech lat i w dniach 16-19 czerwca zdobyli cztery miejsca w pierwszej szóstce w Polsce.

Absolwentka UVic Kirsten Edwards i urodzony w Victorii Sydney Payne rywalizowali razem z Jessicą Sevick i Avalon Wasteneys jako część kobiecej czteroosobowej załogi CAN1 i zajęły szóste miejsce w finale A.

„Wspaniale było wrócić na linię startu z zespołem” – powiedział Payne. „W weekend wiele się nauczyliśmy i nie możemy się doczekać kolejnej okazji w Lucernie. Zawsze fajnie jest ścigać się różnymi klasami łodzi”.

Drużyna Kanady weźmie udział w następnym wyścigu w dniach 8-10 lipca podczas 3. Pucharu Świata w Lucernie w Szwajcarii.

Czy masz wskazówkę dotyczącą historii? E-mail: [email protected].

Śledź nas na Świergot oraz Instagram, i nie przestawaj nas lubić Facebook.