Connect with us

technologia

WILD HEARTS ukaże się 17 lutego 2023 roku na PS5, Xbox Series i PC; Zwiastun debiutu i zrzuty ekranu

Published

on

polowanie gra akcji DZIKIE SERCA zaczyna się od PlayStation 5, Seria Xboxoraz komputer osobisty przez Steam, Epickie gry Store and Origin 17 lutego 2023 r. za 69,99 USD, wydawca Sztuka elektroniczna i Koei Tecmo Studio moc omega ogłoszony.

Poniżej znajdziesz pierwsze szczegóły.

Wydany pod marką EA Originals i opracowany przez Omega Force, zespół stojący za popularnym wojownik Seria, DZIKIE SERCA przenosi graczy w epicką przygoda rozgrywa się w feudalnej Japonii fantasy. Tam walczą z gigantycznymi, nasyconymi naturą bestiami zwanymi kemono za pomocą karakuri, wyrafinowanych mechanizmów stworzonych z zagubionej, starożytnej technologii.

DZIKIE SERCA toczy się w Azuma, fantastycznym krajobrazie inspirowanym feudalną Japonią, obecnie opanowanym przez niegdyś spokojnego Kemono, zmieniającego otoczenie kosztem obywateli. Asortyment Kemono obejmuje wiewiórki z roślinami po ogromnego dzika Kingtusk. Po przerażającej bitwie z zimowym wilkiem Deathstalkerem gracze stają się posiadaczami podtrzymującej życie technologii i muszą przywrócić równowagę w regionie.

w DZIKIE SERCAGracze mogą podróżować przez Azuma jako samotny wilk lub polować z maksymalnie dwoma przyjaciółmi dzięki funkcjom współpracy i gry międzyplatformowej na wszystkich platformach. Gracze mogą poszerzyć swoje plany bitewne i wyruszyć na specjalne misje podczas polowania na stada, dołączyć do innych myśliwych na świecie lub samotnie zmierzyć się z Kemono. W grze pojawią się głosy w języku angielskim, japońskim, francuskim, włoskim, niemieckim i hiszpańskim.

DZIKIE SERCA otwiera przed graczami tętniący życiem świat fantasy, który jest równie nieokiełznany, co piękny” – powiedział Gry Koei Tecmo Wiceprezes wykonawczy Yosuke Hayashi w komunikacie prasowym. „Z DZIKIE SERCAnie tylko chcieliśmy pokazać ewolucję, infuzję i rzeczywiste zagrożenie ze strony Kemono, ale także chcieliśmy stworzyć grę, w której rękodzieło było podstawą doświadczenia i na nowo zdefiniowało to, co jest możliwe w grze polegającej na polowaniu na zwierzęta. Bardzo starannie zaprojektowaliśmy nasze karakuri tak, aby pasowało do walki i cieszymy się, że gracze mogą wykorzystać tę potężną mechanikę do walki z gigantycznymi bestiami i przemierzania świata.

READ  Szef studia RGG wyjaśnia, dlaczego seria Yakuza została przemianowana jak smok na Zachodzie

Stuart Lang, wiceprezes Electronic Arts Global Brand, dodał: „EA Originals to marka dla tych, którzy odważą się odkrywać. Jest to dom dla partnerów studyjnych — takich jak Omega Force — którzy tworzą nowe sposoby gry na podstawie odważnych kreatywnych wizji, a także dla graczy, którzy uwielbiają odkrywać nieopowiedziane historie i niewidziane światy. Cieszymy się, że możemy śledzić wspaniałe i docenione przez krytyków Wymaga dwóchna zewnątrz zamglenie światła Studios, z rozbudowaną mechaniką, ogromnymi bestiami nasyconymi naturą i epickimi bitwami DZIKIE SERCApierwsze polowanie na AAA dla nowej generacji.”

Sprawdź zwiastun ogłoszenia poniżej. Sprawdź pierwsze zrzuty ekranu w galerii.

ogłosić zwiastuny

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.