Connect with us

Zabawa

Wiele 365-dniowych sequeli Netflix

Published

on

Netflix podobno opracowuje również kilka sequeli 365 dniKontrowersyjny polski film, który streamer wypuścił na arenie międzynarodowej w czerwcu 2020 roku. Film przyciągnął znacznie więcej uwagi niż typowe wydanie Netflix w języku obcym ze względu na wyraźne sceny seksu, które zasługiwały na porównanie 50 twarzy Greya. Film spotkał się również z szerokim przyjęciem krytyków, aw kwietniu zdobył nawet nagrodę Złotej Maliny za najgorszy scenariusz. Ale żadna reklama nie jest złą reklamą, a dwie kontynuacje są dostępne w 2022 roku.

Wcześniej w tym miesiącu Ostateczny termin poinformował, że Michele Morrone, Anna-Maria Sieklucka i Magdalena Lamparska powrócą w sequelu. Powracają też reżyserzy Barbara Białowąs i Tomasz Mandes. Model Simone Susinna dołączył do obsady. Skrypty dla 365 dni część 2 i 365 dni część 3 zainspiruje się kolejnymi książkami Blanki Lipińskiej, ale Ostateczny termin Według doniesień fabuła może zostać nieco zmieniona, aby była mniej wyraźna niż książki. Lipińska napisała scenariusz do pierwszego filmu z Mojcą Tirs. Będziesz także pisać sequele z Mandesem.

w 365 dniMarrone grał jako Don Massimo Torricelli, a Sieklucka grał Laurę Biel. Fabuła zakłada, że ​​Laura zostanie uwięziona przez sycylijskiego gangstera Massimo, który żąda, by zakochała się w nim za rok. W rezultacie oboje ponownie się spotykają, ale ich życie komplikuje rodzina Massimo i tajemniczy mężczyzna, który próbuje zdobyć serce Laury.

Oryginalny 365 dni było przejęciem Netflix, ale tym razem streamer będzie bezpośrednio zaangażowany w produkcję z producentami oryginalnego filmu. Mandes i Ewa Lewandowska wyprodukują sequele z Maciejem Kawulskim. Są kręcone w Polsce i we Włoszech.

365 dni był jednym z naszych najpopularniejszych filmów dla naszych członków w 2020 roku. Ostateczny termin. „Ściśle współpracujemy z Blanką Lipińską, autorką 365-dniowej trylogii książkowej i autorką filmu, aby kontynuować na ekranie historię Laury i Massimo. Ich wspólna podróż jest pełna zwrotów akcji, ponieważ nasze postacie wciąż się rozwijają i dowiadują się więcej o sobie. “

Wiadomość o kontynuacji prac pojawiła się w zeszłym roku, ale filmowcy i gwiazda powiedzieli, że pandemia koronawirusa opóźnia ich plany. „Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać. Prawdopodobnie będzie to do przyszłego roku. Nie wiemy dokładnie, kiedy możemy zacząć” – powiedziała Sieklucka w wideo na Instagramie. „Wszystko się zatrzymało, sytuacja jest podobna w każdym kraju, a przemysł filmowy właśnie zamarł” – dodał Lampraska. „Wyjazd do innego kraju, zwłaszcza do Włoch, byłby w tej chwili zbyt ryzykowny dla polskiej okupacji”.

365 dni natychmiast stał się kontrowersyjny, gdy trafił na Netflix, ale subskrybenci utrzymywali go na 10 najlepszych listach Netflix w ponad 90 krajach przez tygodnie. Film był także czwartym najczęściej wyszukiwanym filmem w Google w zeszłym roku. Chociaż kontrowersyjne treści mogły być powodem, dla którego tak wiele osób obejrzało ten film, Ostateczny termin zauważa, że ​​zaangażowanie Netflix w produkcję kontynuacji może prowadzić do łagodniejszych działań następczych.

READ  Aborcja w Polsce. Tatiana Okupnik nie chce więcej dzieci. "Zaszokować"
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *