Connect with us

Zabawa

Wiadomości Madeleine McCann – wyniki DNA Julii Wandt ujawniają ślady w trzech krajach, gdy lekarz ujawnia kolejny krok wnioskodawcy

Published

on

Wiadomości Madeleine McCann – wyniki DNA Julii Wandt ujawniają ślady w trzech krajach, gdy lekarz ujawnia kolejny krok wnioskodawcy

Kiedy zniknęła Madeleine McCann?

Madeleine zaginęła 3 maja 2007 roku, kiedy jej rodzina z Leicestershire spędzała wakacje w Algarve w Portugalii.

Rodzice Gerry i Kate pozwolili trójce swoich dzieci – w tym bliźniakom Seanowi i Amelie – spać w swoim mieszkaniu, podczas gdy oni jedli kolację w pobliskim barze tapas.

Kiedy Kate wróciła tego wieczoru, aby sprawdzić, co u dzieci, okazało się, że Maddie nie było w jej łóżku i zaginęła.

We wrześniu tego samego roku Gerry i Kate, którzy są lekarzami, zostali sensacyjnie ochrzczeni przez portugalską policję „Arguidos”.

Chociaż argument arguido jest często tłumaczony jako „podejrzany”, w rzeczywistości oznacza osobę przesłuchiwaną z ostrożnością.

Następnego lata McCannowie zostali uniewinnieni przez śledczych w Portugalii, którzy powiedzieli, że wyczerpali wszystkie możliwości w tej sprawie.

W 2010 roku zrozpaczeni rodzice Maddie spotkali się z ówczesną minister spraw wewnętrznych Theresą May, aby omówić polowanie na ich córkę.

W następnym roku, na polecenie przyszłego premiera, Scotland Yard wszczął własne śledztwo w tej sprawie, nazwane Operacją Grange.

Dwa lata później Scotland Yard poinformował, że odkrył nowe tropy, podczas gdy portugalska policja wznawiała sprawę.

W październiku 2015 roku operacja Grange została zredukowana z 29 detektywów do zaledwie czterech.

Następnie rząd torysów przeznaczył dodatkowe fundusze na operację, podczas gdy policjanci badali nową teorię, że Maddie została porwana przez siatkę handlującą ludźmi.

Tymczasem policja jest teraz na tropie „ważnej osoby” w szokującym nowym wydarzeniu.

Źródło zbliżone do operacji poszukiwawczej Scotland Yardu, Grange, powiedziało, że osoba ta jest teraz „krytyczną linią dochodzenia” w dochodzeniu o wartości 12 milionów funtów, według The Times.

A były szef policji Met poprosił o nowy wywiad z rodzicami Maddie i Tapas Seven – którzy nigdy nie byli przesłuchiwani przez brytyjskie gliny.

READ  Oglądaj na żywo zespoły z Melbourne: The Prize
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *