Connect with us

technologia

Wegańska marka lakierów do paznokci wprowadza świąteczną kolekcję do sklepów

Published

on

LBK Nails Holiday Collection 2021 już dostępna w Walgreens

Kolekcja LBK Nails Holiday oferuje sześć świątecznych odcieni, które dodają paznokciom świątecznego blasku i blasku dzięki unikalnej formule, która jest wolna od 7, zdrowa i niedroga.

Naszym celem jest zaoferowanie naszym klientom pożądanego piękna, a jednocześnie korzystnego dla ich ciała i budżetu. Dodatkowo nasz wyjątkowy top można złożyć do góry, aby nałożyć na paznokieć dając wrażenie koloru.”

– Tony Kemeny

YORBA LINDA, KALIFORNIA, STANY ZJEDNOCZONE, 15 listopada 2021 /EINPresswire.com/ — Ten Paznokcie LBK Nowy Kolekcja wakacyjna rozpoczął się 1 listopada o godz Walgreens w USA Kolekcja świąteczna ma sześć świątecznych odcieni na okres świąteczny. Dzięki dwóm zapierającym dech w piersiach odcieniom czerwieni, top coatowi i czterem świątecznym odcieniom, LBK nada Twoim paznokciom świąteczny blask i blask. Noś je jako cień, błyszczące akcenty zdobienia paznokci lub zastosuj dowolny z pięciu kolorów na innym paznokciu, aby uzyskać łatwy kreatywny wygląd, który można wykonać w domu. Te kolory są idealne do noszenia w okresie świątecznym. To niedrogi sposób na prosty, piękny manicure w domu. To także zabawny, ale niedrogi prezent.

Lakier LBK daje efekt żelu bez lampy grzewczej, co pozwala konsumentowi na wykonanie w domu ładnego manicure bez wszystkich toksycznych składników. Ta kalifornijska marka udowodniła, że ​​jest pionierem w branży paznokci i dla konsumentów. W miarę jak coraz bardziej martwimy się o nasze zdrowie i bezpieczeństwo w czasach Covid, konsumenci szukają więcej opcji pielęgnacyjnych dla domu. Produkty dobre dla Ciebie stają się również coraz ważniejsze dla konsumentów.

„W domu fani piękna i majsterkowania uwielbiają nasze piękne, ale zdrowe odcienie. Naszym celem jest zaoferowanie naszym klientom piękna, którego pragną, a jednocześnie dobrego dla ich ciała i budżetu – mówi Tony Kemeny, dyrektor generalny i założyciel LBK Nails. „Nie otwieraj więcej butelek! Nasz top podnosi się, aby pokryć prawdziwy paznokieć konsumenta, dając wrażenie koloru. W punkcie sprzedaży nie ma bałaganu i pieniędzy, które można by marnować na kolory, które nie wyglądają na nich dobrze ”.

READ  Random: Sakurai w końcu wydaje się robić sobie przerwę od rozwoju Smash Bros. na PS5

Cieszące się uznaniem w całym kraju kolekcje LBK są ulubieńcami konsumentów, stylistów paznokci i influencerów i obejmują 56 kolorów w szerokiej gamie pięknych odcieni, od subtelnych i klasycznych po odważne, wyraziste kolory. LBK co kwartał wprowadza nową kolekcję kolorów, aby zapewnić, że ich odcienie będą modne w każdym sezonie.
LBK Nails to jedna z najczęściej używanych i przystępnych cenowo, przyjaznych weganom, w 100% wolnych od okrucieństwa i 7-wolnych marek kosmetycznych w USA. Bez 7 oznacza, że ​​nie zawiera szkodliwych składników, takich jak syntetyczne zapachy, silikony i siarczany.

Nad:
LBK zmienia sposób, w jaki konsumenci wybierają lakiery i jest pionierem w dziedzinie wielofunkcyjnego zamknięcia butelek. Smukła konstrukcja na zawiasach tworzy rzekomy plastikowy gwóźdź pomalowany dokładnie na kolor zawartości butelki. Ta opatentowana technologia eliminuje domysły bez otwierania butelki. LBK jest przyjazny dla wegan, w 100% wolny od okrucieństwa i oferuje efekt żelu bez lampy grzewczej. Jest 7-wolny, co oznacza, że ​​nie zawiera toluenu, ftalanu dibutylu (DBP), formaldehydu, żywicy formaldehydowej, kamfory, TPHP i ksylenu.

LBK jest obecnie dostępny do kupienia w sklepach Walgreens i Walmart w Stanach Zjednoczonych

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić www.lbknails.com

Kontakt dla mediów: [email protected]

Zespół PR LBK
Paznokcie LBK
[email protected]
Odwiedź nas w mediach społecznościowych:
Facebook
Świergot
Różne

LBK Nails Kolekcja Świąteczna 2021

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *