Connect with us

technologia

Według listy części, iPhone 12 będzie droższy niż iPhone 11

Published

on

Chociaż widok był ekscytujący, brzmiał trochę niesamowicie. W końcu nadchodzące modele będą miały w rękawach nowe sztuczki, a ulepszenia zwykle skutkują wzrostem ceny.
Wkrótce potem a raport Pojawiło się twierdzenie, że cena wywoławcza może wynosić od 699 do 749 USD.
Typer Weibo (via GizChina) sugeruje teraz, że bardziej prawdopodobny jest górny zakres. Wydaje się, że Apple nie jest uwzględniony EarPods i ładowarki z nowymi modelami, praktyka, która już się rozpoczęła najnowsze modele zegarków. Konsumenci mieli nadzieję, że pominięcie tych akcesoriów pomoże firmie utrzymać cenę iPhone’a 12 na tym samym poziomie, co iPhone’a 11.
Okazuje się, że zestawienie kosztów dla iPhone’a 12 jest najwyraźniej o 50 dolarów więcej w porównaniu do iPhone’a iPhone 11, zapewne ze względu na komponenty 5G i wyświetlacz OLED. Jeśli policzysz, to cena wywoławcza wynosi 749 USD.

Firma najwyraźniej liczy na sprzedaż w tym roku 80 milionów sztuk nowych modeli. Zakładając, że prognoza popytu jest prawidłowa, może to być zła wiadomość dla fanów iPhone’a, ponieważ podaż będzie poniżej 6-10 milionów sztuk.

Firma Apple już to wprowadziła Chip A14 który będzie zasilał iPhone’a 12 i wyciekły wyniki testów porównawczych sugeruje, że wzrost wydajności nie będzie duży w porównaniu z iPhonem 11. Oczekuje się, że wersje z wyższej półki będą wyposażone w jeden Czujnik LiDari nie wygląda na to, żeby potencjalni kupujący byli zachwyceni tą aktualizacją.
Sprzedaż iPhone’a 12 może nadal sięgać iPhone 6 poziomówWynika to głównie z faktu, że są to pierwsze smartfony Apple obsługujące 5G.

READ  Rząd Wielkiej Brytanii uruchamia fundusz dla przedsiębiorców energetycznych o wartości 11 milionów funtów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.