WB naciska Mooney; „Psy najwyższa wolność | Wiadomości, sport, praca

Koszykówka dziewcząt

¯ BOARDMAN 85, CHANEY 29: BOARDMAN – Spartanie wrócili z prawie dwóch tygodni kwarantanny i pokazali swoje świeże nogi. Po kwadransie pozaligi objęli prowadzenie 23:10 i w przerwie powiększyli liczbę core do 45:21.

Katie Stamp zdobyła 16 punktów dla Boardmana (5-12), Reagan Burkey zdobył 11 punktów, a Gia Triveri dodał 10 punktów, gdy 13 Spartan uderzyło w kolumnę rankingu.

Janaisha Robinson i Cazhia Jackson zdobyli po 10 punktów dla Cowgirls (2-9).

¯ HARDING 53, CANFIELD 52 (OT): CANFIELD – Gospodarz kardynałów zdobył 4-8 w dodatkowej sesji i stracił szansę na ulepszenie czołowych raiderów w lidze.

Kamarah Bender zdobyła parę 3 punktów w dogrywce, prowadząc Hardinga (12-1 w sumie, 5-0 All-American Conference) i zakończyła z 24 punktami. Makaila Powell dodał dziewięć punktów, a Faith Burch osiem.

Abby Muckleroy zdobyła cztery 3-punkty i łącznie 15 punktów za wystrzelenie Canfielda (9-7, 4-2 AAC). AlyssaDill dodała 10 punktów, a Marissa Ieraci zdobyła osiem.

¯ WEST BRANCH 43, MOONEY 39: YOUNGSTOWN – The Warriors objęli prowadzenie 32-24 w czwartej kwarcie i byli w stanie poprowadzić gospodarza Cardinals w pozaligowej akcji.

Jillian Pidgeon połączyła się z czterema 3-punktowymi na ich drodze do szczytu gry 18 punktów, aby przyspieszyć West Branch (15-4), a Emma Egli uzyskała 11 punktów.

Katie Hough i Alaina Scavin zdobyły po dziewięć punktów, aby podsycić równy atak Mooneya (9-6). Angelina Rotunno dodała osiem punktów.

¯ POLAND 58, LIBERTY 41: LIBERTY – Jackie Grisdale wywalczył 25 punktów, a Bulldogs pokonali gospodarzy Leopards 34-16 w drugiej połowie po tym, jak do przerwy przegrywali 25-24.

Connie Cougras dołożyła do Polski dziewięć punktów w spotkaniu pozaligowym.

Liberty prowadziła Aaliyah Foster z 18 punktami i Demi Watson z 11 punktami.

READ  88-latek z Polski walczy o koronę najstarszego windsurfera świata

¯ KENNEDY 45, NILES 39: NILES – Przyjezdne Eagles wykonały swoją najlepszą robotę na linii rzutów wolnych, prowadząc 21 na 31, aby mieć dużą przewagę nad Red Dragons, które prowadziły 4 na 6.

Faith Hollobaugh zdobyła 28 punktów i była 12:16, wyprzedzając Kennedy’ego, który strzelił swoje pierwsze zwycięstwo 6-1. Aubree Yokum dodał osiem punktów.

Niles, który spadł do 0-9, prowadził w czwartej kwarcie z 13-6 i 25-24. Arissa Johnson prowadziła ośmioma punktami, a Maddie Davis i Abbey Reed zdobyły po siedem punktów.

¯ LEETONIA 55, 41. SEBRING: LEETONIA – Niedźwiedzie osiągały lepsze wyniki niż trojany w każdym kwartale, na czele z Taran Ferry z 19 punktami i Ella Gregorinos z 12 punktami. Obaj zdobyli dwa punkty za 3 punkty.

Emma Whaley prowadziła Sebringa z 13 punktami.

¯ LOWELLVILLE 45, LIZBONA 33: LIZBONA – Sammie Moore zdobył 22 punkty i zespół Rockets w trzeciej kwarcie pokonał w trzeciej kwarcie, by wycofać się z Lizbony w walce bez konferencji.

Moore zrzucił trzy z dużej odległości i wypadł z linii 5 na 8. Lowellville (5-6) prowadził sześcioma punktami do przerwy i objął prowadzenie 11-3 w trzeciej kwarcie, aby przypieczętować zwycięstwo.

Parker Henthrone poprowadził Błękitne Diabły w wieku 14 lat.

Koszykówka chłopców

¯ STRUTHERS 74, KENNEDY 57: STRUTHERS – Gospodarze Wildcats prowadzili 15-12 w pozaligowych rozgrywkach w pierwszej kwarcie, ale prowadzili tylko do połowy z 39-36, zanim trafili Eagles z 35-21 pokonanymi.

Struthers, który poprawił się do 16-0, otrzymał 22 punkty od Aidana Slocuma, 15 od Brandona Washingtona i 11 od Treya Metzki. Ronnie Leonard (9 punktów) prawie dał Wildcats czwartego dwucyfrowego strzelca.

Cam Hollobaugh zdobył 11 ze swoich 17 punktów na poziomie drużynowym dla Kennedy’ego (3-3) w drugiej kwarcie. Hayden Wait zdobył 11 punktów, TJ Harden dziewięć, a Bobby Plizga osiem.

READ  Wielkie marzenie Tomasza Mackiewicza się spełniło!

¯ MINERAL RIDGE 54, NEWTON FALLS 42: MINERAL RIDGE – Triston Weiss i Austin Governor połączyli 34-punktowe zwycięstwo poza ligą, a gospodarze Rams pokonali Tygrysy 28:19 w drugiej połowie z wąskiej przewagi z 26:23. przerwa.

Jalen Royal-Eiland dodał dziewięć punktów dla Rams (6-7).

Josh Honeycutt zdobył 18 punktów, a Joey Kline 12 punktów dla Tygrysów (10-4).