Connect with us

Zabawa

W wiedźmińskiej szkole możesz zostać prawdziwym wiedźminem

Published

on

Polska firma skierowana do fanów Wiedźmin szansa na poznanie wiedźmińskiego rzemiosła podczas trzydniowego, wciągającego doświadczenia LARP. Polska firma 5 Żywiołów organizuje cykl imprez Szkoły Wiedźmińskiej, które tej jesieni odbędą się w kilku polskich zamkach. Trzydniowe doświadczenie poprowadzi uczestników przez 12 godzin treningu Wiedźmina dziennie, z lekcjami łucznictwa, robienia eliksirów i przetrwania w dziczy, a także wieczornymi polowaniami na potwory. Wydarzenie będzie również zawierać rozwijającą się fabułę z NPC i tajemnicami do odkrywania przez cały dzień. Doświadczenie jest rozliczane jako doświadczenie „360 stopni”, z personelem pozostającym w charakterze przez cały czas trwania imprezy.

5 Żywiołów jest uznaną firmą LARP w Polsce, która zajmuje się produkcją kostiumów i sprzętu do LARP-ów i posiada licencję CD Projekt na rozpoczęcie imprezy w Szkole Wiedźmina. Otrzymasz kostium na wydarzenie, a także spersonalizowane doświadczenie oparte na Twoim poziomie sprawności i znajomości uniwersum Wiedźmina. Podczas gdy Szkoła Wiedźmina jest reklamowana jako wciągające doświadczenie, uczestnicy będą mieli również dostęp do narzędzi bezpieczeństwa i znaków, aby ich doświadczenie było przyjemne i zabawne. Wprowadzone zostaną również procedury zwalczania COVID, aby zminimalizować ryzyko wybuchu epidemii COVID podczas wydarzenia.

Wiedźmin Franczyza rozpoczęła się serią powieści i opowiadań Andrzeja Sapkowskiego opartych na folklorze wschodnioeuropejskim. Seria zyskała szerokie zainteresowanie dzięki serii 3 gier wideo opracowanych przez CD Projekt oraz serialowi Netflix z udziałem Henry’ego Cavill. CD Projekt oparł się o to Wiedźmin Franczyza w ostatnich latach zorganizowała Wiedźmin Con we współpracy z Netflix i wydała liczne gadżety związane zarówno z grą wideo, jak i programem telewizyjnym. Drugi sezon Wiedźmin ukaże się w serwisie Netflix w grudniu tego roku. W przygotowaniu jest także animowany prequel.

Bilet do Szkoły Wiedźmina kosztuje około 575 dolarów i obejmuje kostiumy, wyżywienie i zakwaterowanie. Każde wydarzenie jest ograniczone do 124 uczestników. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o szkole wiedźmińskiej.

READ  Tajemnicze zniknięcie nastolatka dało początek nowemu dokumentowi Netflixa – The First News

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *