Connect with us

technologia

Victoria Beckham żąda zwrotu ubrań po upadku firmy modowej w „Matce wszystkich powracających”.

Published

on

Victoria Beckham żąda zwrotu ubrań po upadku firmy modowej w „Matce wszystkich powracających”.

Autor: Emily Prescott dla The Mail On Sunday

01:05 14 kwietnia 2024 r., aktualizacja 01:10 14 kwietnia 2024 r.

Victoria Beckham sprowadziła do siebie „matkę wszystkich powracających” po upadku grupy modowej Matches.

Była Spice Girl i szefowie jej wytwórni VB zażądali, aby sprzedawca internetowy zwrócił cały letni asortyment, który wysłała jej w marcu, ale kilka dni później powiedziano im, że przedsięwzięcie się nie powiodło.

Źródło VB twierdzi, że współpracowała z Frasers Group Mike’a Ashleya, która kupiła Matches w grudniu zeszłego roku, aby odzyskać swoje ubrania, ponieważ obawia się, że zarządzana obecnie firma może nie być w stanie za nią zapłacić.

Aktualnie na stronie dostępnych jest w sprzedaży 68 linii VB. Źródło podało: „Firma Matches nadal sprzedaje markowe ubrania w Internecie i obiecała za to zapłacić”. Jednak niektóre marki, takie jak VB, nalegają na odzyskanie zapasów, aby móc je samodzielnie sprzedać. „Nie wszyscy są przekonani, że strój Mike’a Ashleya – i administratorów – się opłaci”.

Była Spice Girl i szefowie jej wytwórni VB zażądali, aby sprzedawca internetowy zwrócił wszystkie letnie zapasy
Luksusowa marka odzieży damskiej Cefinn, której właścicielem jest Samantha Cameron (na zdjęciu), obawiała się, że nie odzyska od sprzedawcy ogromnego letniego zamówienia
CZYTAJ WIĘCEJ: EMILY PRESCOTT: Szef klubu Mayfair rezygnuje, gdy narasta awantura w związku z pośpiechem o wpuszczenie kobiet

Różne marki mają własne umowy z zapałkami. W przypadku VB Victoria nakazała zwrot całej jej kolekcji – co w zasadzie zostało uzgodnione. Mniejsze marki musiały odpisać swoje zapasy i obecnie stoją w obliczu utraty działalności.

Luksusowa marka odzieży damskiej Cefinn, której właścicielem jest Samantha Cameron, obawiała się, że nie odzyska od sprzedawcy ogromnego letniego zamówienia. Żona ministra spraw zagranicznych obawiała się zawirowań finansowych, gdy uszyła duże ilości odzieży Cefinn na zapałki i wysłała zamówienie bez zapłaty z góry. Kiedy kierownictwo wprowadziło się do firmy, powiedziano jej, że jej ubrania nie są już potrzebne i musi zapłacić rachunek, dopóki VB nie umożliwi jej gigantycznego zwrotu.

READ  Manewry AFU już inspirują międzynarodową doktrynę wojskową przyszłości, mówi dowódca

Źródło podało: „Po tym, jak VB odzyskało wszystkie swoje udziały, Cefinn poszedł w jego ślady i nalegał na pełny zwrot”. Matches zasadniczo zgodził się na to w przypadku obu wytwórni. Wysyłka się rozpoczęła, ale jest to powolny proces. To matka wszystkich powrotów.

Pracownicy obawiali się, że zamknięcie Matches doprowadzi Cefinn na skraj upadku, chociaż Ministerstwo Sprawiedliwości rozumie, że obecnie firma ma nadzieję przetrwać.

Cefinn, VB, Matches i Frasers Group odmówiły komentarza.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *