Connect with us

Świat

USA: Tajemniczy obiekt na pustyni

Published

on

Tajemniczy obiekt został odkryty w niezamieszkanej części stanu Utah w USA. Pilot helikoptera zauważył trzymetrowy metalowy monolit. Większość amerykańskich agencji wywiadowczych pisze o tej sprawie.

Rutynowy lot helikopterem, podczas którego Bret Hutchings musiał policzyć muflony żyjące w górach Utah, był dla pilota bardzo nietypowy. W odległej części stanu zauważył wysoki na dziesięć stóp blok metalu wystający z ziemi. Obiekt był wyraźnie widoczny na tle czerwonych skał w tej okolicy.

„To chyba najdziwniejsza rzecz, jaka mi się przydarzyła podczas moich lat jako pilot” – powiedział Hutchings dla KSLTV.

Biolog wraz z pilotem pracował nad muflonami na pokładzie helikoptera. – Zauważył obiekt, kiedy dosłownie nad nim przelecieliśmy. Krzyknął: „Wracamy”. Zapytałem go, dlaczego powinniśmy zawrócić. Odpowiedział, że coś tam jest i że musimy to zobaczyć ”- wspomina Hutchings.

Pilot dodał, że przyjrzał się obiektowi z góry. Od razu zauważył, że metalowy blok został wykonany przez człowieka i nie było mowy o jakiejkolwiek ingerencji cywilizacji z innej galaktyki. – To chyba dzieło artysty, na pewno wielkiego fana „Odysei kosmicznej” – ocenił.

O ile osoba twórcy utworu jest nieznana, możliwa jest jego odpowiedzialność karna. Utah nie zezwala na instalowanie żadnych obiektów w miejscach publicznych bez zgody lokalnych władz.

Nie wiadomo jeszcze, czy zostanie wszczęte dochodzenie. Nie ujawniono również lokalizacji nieruchomości.

READ  Kremlowski szpieg i były skazaniec USA wysłany do więzienia w celu upokorzenia Nawalnego
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *