Connect with us

Zabawa

Umuratwa w Polsce reprezentuje Rwandę w wyborach Miss Supranational Global 2021

Published

on

Umuratwa w Polsce reprezentuje Rwandę w wyborach Miss Supranational Global 2021

Zwyciężyła Miss Supranational Rwanda, Anitha Kate Umuratwa, przebywa w Polsce, aby reprezentować Rwandę na 12. edycji wyborów Miss Supranational Global w Polsce.

Będzie rywalizować z uczestnikami z różnych krajów świata.

Umuratwa zastąpił Shanitah Umunyanę, która dzierżyła tytuł od 2019 roku i reprezentowała także Rwandę w Polsce.

Coroczny konkurs piękności w Rwandzie organizowany przez Supra Family Rwanda Ltd jest postrzegany jako szansa dla rwandyjskich kobiet na zaprezentowanie reszcie świata swojego piękna i kultury.

20-latek studiujący zarządzanie informacją na Uniwersytecie Adwentystów w Afryce Środkowej (AUCA) powiedział Nowe czasy że w drodze do Polski ukończyła pierwsze wyzwanie online, ale niestety nie oddała go w terminie ze względu na słabe łącze internetowe.

„Teraz przygotowuję się do drugiego wyzwania, które przede mną stoi. Jesteśmy teraz w kwarantannie przez dwa dni i zostaliśmy poproszeni o nakręcenie filmu przedstawiającego, co robimy podczas kwarantanny. Film zostanie opublikowany na Instagramie.” Reels i ludzie będą głosować na podstawie opublikowanych filmów. 25 najlepszych kobiet zostanie wybranych do kolejnego etapu konkursu” – powiedziała Umuratwa.

Umuratwa jest pewna, że ​​będzie reprezentować kraj w zawodach i mówi, że ma nadzieję dać z siebie wszystko, aby zostać mistrzynią świata.

„To zaszczyt reprezentować mój kraj w tych zawodach i dam z siebie wszystko. Mam nadzieję, że dostanę się do finału. Chciałbym poprosić wszystkich Ruandyjczyków o pobranie aplikacji Miss Supranational i oddanie na mnie głosu.” „Znajduję się w grupie 7, ponieważ głosowanie daje mi szansę znalezienia się w pierwszej 25” – dodała.

Na wniosek Miss Supranational odbywa się publiczne głosowanie. Następna Miss Supranational zastąpi Antonnię Porxild z Tajlandii, która została koronowana w 2019 roku.

Zwycięzca tegorocznej edycji zostanie ogłoszony podczas uroczystego finału konkursu 21 sierpnia w Nowym Sączu.

READ  Amazon Prime Video dodaje reklamy dla wszystkich abonentów – oto wszystko, co musisz wiedzieć

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *