Connect with us

Zabawa

Ukraiński chłopiec przerywa życie reporterowi na polskiej granicy; Obejrzyj urocze wideo tutaj

Published

on

Gdy reporterka pokazała najważniejsze rzeczy, które grupy wolontariuszy i polski rząd zapewniły uchodźcom, na obraz z kamery pojawiła się szczęśliwa dziewczynka. Ten moment był transmitowany na żywo

Zdjęcie: Twitter/@ellisonbarber

Wśród trwającego konfliktu między Rosją a Ukrainą w Internecie pojawiło się kilka poruszających zdjęć i filmów, które wprowadzają trochę spokoju. Jedno z takich niedawnych nagrań, na którym mała uchodźczyni z Ukrainy rzuca piłką nożną, wywołało poruszenie.

MSNBC Reporter Ellison Barber zrelacjonował życie uchodźców w Polsce, którzy musieli uciekać z Ukrainy z powodu rosyjskiego ataku. Gdy pokazywała uchodźcom niezbędne rzeczy zapewniane przez grupy wolontariuszy i polski rząd, na obraz z kamery pojawiła się szczęśliwa dziewczynka. Ten moment był transmitowany na żywo. Jednak reporter telewizyjny nie zignorował jej; raczej przedstawiła dziewczynę jako jedną ze swoich przyjaciółek, z którą spędziła poranek grając w piłkę nożną.

Po tym, jak Barber skończył swoje przemówienie, gospodarz programu, Chris Jansing, powiedział, że to radość widzieć dzieciaka uśmiechniętego i dobrze się bawiącego pośród desperacji.

Fryzjer był tak zafascynowany niesamowicie słodkim momentem uchwyconym na antenie, że opublikowała klip na Twitterze. Opisała to jako „najlepszą przerwę na nagrywanie na żywo”, jaką kiedykolwiek miała w telewizji.

Obejrzyj wideo:

Fryzjer udostępnił później zdjęcie, na którym bawi się z dziewczyną z polskiej granicy.

Wpisy dziennikarza zwróciły uwagę na Twitterze. Ludzie podziwiali sposób, w jaki Fryzjer traktował malucha. Użytkownik mediów społecznościowych oznaczył Barbera i podziękował jej za to dziecko swój czas. „Dałeś jej spokój. Świat potrzebuje więcej #Opieka dla siebie. Bądź zdrowy!”, napisał użytkownik.

Inny napisał: „Byłeś niesamowity. Dzięki za pełen współczucia profesjonalizm.”

Sprawdźmy jeszcze kilka reakcji:

Co sądzisz o uroczym momencie Ellisona Barbera z ukraińskim dzieckiem?

READ  Ruszaj w drogę na górną przerwę jesienną - The First News

Czytaj wszystko Najnowsze wiadomości, Popularne wiadomości, Wiadomości krykieta, Bollywoodzkie wiadomości,
Indie Aktualności oraz wiadomości rozrywkowe Tutaj. Śledź nas na Facebook, Świergot oraz Instagram.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.