Connect with us

Nauka

UiPath ogłasza trzecią doroczną nagrodę UiPath Automation, aby wyróżnić wschodzące firmy automatyzujące oprogramowanie

Published

on

NOWY JORK I BUKARESZT, Rumunia – (BUSINESS WIRE) – UiPath (NYSE: PATH), lider automatyzacja biznesu firma programistyczna ogłosiła dzisiaj rozpoczęcie UiPath Automation Awards 2021, trzeciego corocznego konkursu mającego na celu obronę najbardziej obiecujących start-upów i przedsiębiorstw scale-up w automatyzacji oprogramowania dla przedsiębiorstw. Poprzez swój innowacyjny program nagród UiPath ma na celu umożliwienie rozwoju kreatywnych pomysłów biznesowych i promowanie możliwości skalowania firm na wczesnym etapie rozwoju i przedsięwzięć przedsiębiorczych z Europy Środkowej i Wschodniej (EWG) oraz Turcji.

Automatyzacja jest niezwykle ważna dla firm, które muszą przyspieszyć transformację cyfrową i lepiej wspierać pracowników i klientów za pomocą robotów programowych. UiPath Automation Awards pomaga zidentyfikować nowe technologie i produkty, które mogą mieć globalny wpływ i zrewolucjonizować szerszy ekosystem rozwiązań automatyzacji. W oparciu o dwa poprzednie udane programy, które przyciągnęły ponad 400 połączonych aplikacji, konkurs wspierał utalentowane zespoły z regionu EWG i Turcji w rozwijaniu ich projektów automatyzacji oraz skalowaniu ich możliwości rozwoju i wpływu na rynek.

Zespoły mogą teraz Zatwierdź wnioski dla dwóch kategorii:

  • Nagroda Start-up Automation Award – otwarte dla start-upów do etapu zalążkowego włącznie, z istniejącymi zespołami, które opracowały opłacalny produkt automatyzacji i uzyskały maksymalne finansowanie w wysokości 1 miliona USD. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 50 000 €, wskazówki ekspertów UiPath oraz wsparcie marketingowe i techniczne UiPath przez okres 12 miesięcy.
  • Nagroda za automatyzację skalowania – otwarte dla firm na wczesnym etapie rozwoju, które mają zespół 4 lub więcej osób i rozwinęły funkcjonalną technologię automatyzacji, mają co najmniej trzech płacących klientów i uzyskały nie więcej niż 3 miliony dolarów finansowania. Zwycięzca otrzymuje wskazówki na poziomie C oraz wsparcie sprzedażowe i marketingowe, w tym możliwość zaprezentowania zwycięskiej technologii globalnym klientom UiPath oraz zaprezentowanie rozwiązań automatyzacji w laboratorium UiPath Immersion Laboratory.

Rejestracja jest otwarta od 25 maja do 1 września; finaliści zostaną wybrani przez jury. W październiku 2021 finaliści zaprezentują swoje pomysły jury podczas finału Automation Awards, który w tym roku zostanie zorganizowany przez Wolves Summit we Wrocławiu 20 października. Zwycięzcy w obu kategoriach zostaną ogłoszeni na żywo. Start-upy dla firm zajmujących się automatyzacją oprogramowania dla przedsiębiorstw i firm na wczesnym etapie w regionie EWG (Albania, Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Estonia, Grecja, Węgry, Łotwa, Litwa, Malta, Mołdawia, Polska, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Serbia, Czarnogóra) i Turcja.

Vargha Moayed, dyrektor ds. Strategii w UiPath, powiedział: „Znamy triumfy i wyzwania, jakie napotykają młode firmy, gdy ewoluują i wprowadzają innowacje. Biorąc pod uwagę szybkie tempo innowacji w automatyzacji oprogramowania i ogromny, ale niewykorzystany potencjał technologii, która uczyni świat lepszym, jesteśmy bardzo zmotywowani i zaangażowani w pomaganie wschodzącym graczom w kosmosie w osiągnięciu pełnego potencjału i skalowaniu się na całym świecie. ”

Raul Pop, współzałożyciel i dyrektor generalny Neurolabs, zdobywca nagrody dla start-upów 2020, powiedział: „Zdobycie nagrody UiPath Automation Awards przyspieszyło nasze wejście i postęp w dziedzinie automatyzacji. Zewnętrzne uznanie, jakie otrzymaliśmy za zdobycie tej nagrody, połączone dzięki praktycznym wskazówkom i wyspecjalizowaniu się z kilku zespołów UiPath, zwiększyło naszą działalność i pomogło nam poruszać się po tym, co do niedawna było dla nas nowym terytorium ”.

Dariusz Nawojczyk, dyrektor marketingu, Salesbook, zdobywca nagrody ekspansji 2020, powiedział: „Zdobycie UiPath Automation Awards przypomniało nam, że warto zaryzykować myśląc o swoim początkowym pomyśle i że ciężka praca się opłaci . Konkurs jest świetnym punktem startowym dla rozszerzeń w EWG i Turcji, które chcą rozszerzyć się poza region. Zachęcam wszystkich do udziału w UiPath Automation Awards 2021 – będziecie mieli okazję przetestować swoje pomysły, produkt i swoją odporność, a to już sprawi, że zostaniecie zwycięzcą ”.

O UiPath

UiPath ma wizję dostarczenia w pełni zautomatyzowanego przedsiębiorstwa ™, w którym firmy wykorzystują automatyzację, aby uwolnić swój największy potencjał. UiPath oferuje kompleksową platformę automatyzacji, łączącą główne Automatyzacja procesów zrobotyzowanych(RPA) z pełnym zestawem funkcji, które umożliwiają każdej organizacji szybkie skalowanie cyfrowych operacji biznesowych.

READ  Wiadomości na temat koronawirusa na żywo: pandemia jeszcze się nie skończyła, ale nabiera tempa, ostrzega WHO; Polska zniesie blokadę | Wiadomości ze świata
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *