Connect with us

technologia

Uderzenie Genshin: Kamisato Ayato mogło zostać ujawnione wraz z potencjalnym krótkim anime

Published

on

Wyczekiwana grywalna postać z Genshin Impact mogła ujawnić się niedawno /r/Genshin_Impact_Leaks, z kilkoma obrazami, które wydają się pochodzić z nadchodzącego krótkiego anime. Zdjęcie przedstawia Kamisato Ayato obok swojej siostry Kamisato Ayaki w grze.

Wygląd Kamisato Ayato był w dużej mierze utrzymywany w tajemnicy, chociaż przecieki sugerują, że ostatecznie zostanie wydany w wersji 2.6 gry. Jeśli jednak to prawda, ten przeciek w końcu dał graczom spojrzenie na wygląd Ayato, noszącego długie białe włosy i noszącego specjalną szatę z długimi rękawami.

Obraz za pośrednictwem /r/Genshin_Impact_:Wycieki

Wyciek pochodzi z serii obrazów przypominających jakiś specjalny projekt animacji. Chociaż większość zakłada, że ​​będzie to krótki film anime, może to być jedyny w swoim rodzaju zwiastun lub adaptacja.

r/Genshin_Impact_Leaks - (Może?) Mój ostatni post (na wypadek, gdyby został usunięty)
Obraz za pośrednictwem /r/Genshin_Impact_:Wycieki

Wiarygodne przecieki na scenie, takie jak Ubatcha i Papatronic, jasno dały do ​​zrozumienia, że ​​​​te przecieki pochodzą z legalnego źródła. Dodatkowo wygląd Ayato pasuje do wielu jego wcześniejszych opisów z poprzednich przecieków.

Jednak dopóki ten materiał nie zostanie oficjalnie wydany, ważne jest, aby wszystko traktować z przymrużeniem oka. Możliwość, że stanie się to projektem fanowskim, wciąż jest w powietrzu, więc nie zaleca się zbytniego podekscytowania.

READ  Rokus Voice Remote Pro ma pewne problemy z przyciskami przesyłania strumieniowego
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.