Connect with us

Zabawa

Tytuły Stranger Things prowadzą Netflix do wprowadzenia pierwszej na świecie platformy do gier | Aktualności

Published

on

Netflix rozpoczął testowanie swoich gier w Polsce latem tego roku

Netflix uruchomił serię pięciu gier mobilnych, w tym dwie w świecie dramatu science fiction Stranger Things, ponieważ amerykański streamer globalizuje się w miarę rozwoju gier.

Lista gier dostępnych dla subskrybentów Netflix na urządzenia z Androidem obejmuje również trzy tytuły niezwiązane z istniejącym IP Netflix: Shooting Hoops, Card Blast i Teeter Up. Gry Stranger Things nazywają się Stranger Things: 1984 i Stranger Things 3: The Game.

Gry nie mają reklam, dodatkowych opłat ani zakupów w aplikacji. Na telefonach z Androidem użytkownicy Netflix widzą specjalną linię gier i zakładkę gier, w której mogą wybrać gry do pobrania. Na tabletach z Androidem dedykowana linia gier umożliwia użytkownikom wybieranie gier z rozwijanego menu do pobrania i grania. Gry nie są dostępne w profilach dzieci Netflix.

Globalne wdrożenie ma miejsce trzy i pół miesiąca po tym, jak Netflix potwierdził, że rozszerza się na przestrzeń gier po zatrudnieniu dyrektora Mike’a Verdu, który wcześniej był wiceprezesem ds. Rzeczywistości Rozszerzonej i Rzeczywistości Wirtualnej na Facebooku.

W sierpniu kalifornijski gigant streamingowy rozpoczął testy gier w Polsce, gdzie wydał oba tytuły Stranger Things.

„Niezależnie od tego, czy masz ochotę na zwykłą grę, która pozwoli Ci zacząć od zera, czy na wciągające wrażenia, które pozwolą Ci zagłębić się w swoje ulubione historie, chcemy zacząć budować bibliotekę gier, w której każdy znajdzie coś dla siebie” – ogłosił Verdu podczas ogólnoświatowego wprowadzenia.

„Podobnie jak nasze seriale, filmy i programy specjalne, naszym celem jest tworzenie gier dla każdego poziomu umiejętności i typu gracza, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy graczem przez całe życie” – dodał, zauważając, że Netflix będzie nadal dodawać do swojej oferty gier w nadchodzących miesiącach.

READ  June Zero Review: Nierówny dramat egzekucyjny Jake'a Paltrowa w reżyserii Eichmanna
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.