Connect with us

Sport

Tyson Fury i Oleksandr Usyk podpisują kontrakty na niekwestionowaną walkę o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej | Wiadomości bokserskie

Published

on

Tyson Fury i Oleksandr Usyk podpisują kontrakty na niekwestionowaną walkę o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej |  Wiadomości bokserskie

Tyson Fury i Oleksandr Usyk uzgodnili teraz warunki, na mocy których w walce zostaną wystawione wszystkie tytuły mistrza świata; Fury zaryzykuje swój rekord niepokonanej walki w walce z byłym mistrzem UFC Francisem Ngannou 28 października w Arabii Saudyjskiej


16:52, Wielka Brytania, piątek, 29 września 2023 r

Tyson Fury i Oleksandr Usyk podpisali kontrakty na niekwestionowaną walkę o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej.

Rozmowy między rywalizującymi mistrzami zakończyły się na początku tego roku, ale Fury i Usyk uzgodnili teraz warunki, na mocy których w walce zostaną wystawione wszystkie tytuły mistrza świata. Data i miejsce nie są jeszcze potwierdzone.

Fury zaryzykuje swój rekord niepokonanej walki w walce z byłym mistrzem UFC Francisem Ngannou 28 października w Arabii Saudyjskiej.

Usyk obronił tytuły mistrza świata WBA, WBO i IBF, pokonując w zeszłym miesiącu w Polsce Daniela Dubois.

„Robię, co mówię. Mówię, co robię. Bezsprzeczny. To era króla cygańskiego” – Fury opublikował wiadomość na Instagramie.

„Nie możesz już chodzić, Usyk – rozumiesz”.

„Dziękuję Królestwu [of Saudi Arabia]!”

Nelson: Caroline Dubois jest „dziedziczką” Claressy Shields

Jonny Nelson ze Sky Sports mówi, że Caroline Dubois „przykuła uwagę wszystkich” i określiła ją jako „tymczasową spadkobierczynię” Claressy Shields przed walką, podczas której 22-letnia mistrzyni świata mogła mieć swój pierwszy występ.

„Kiedy została profesjonalistką, Caroline zwróciła na siebie uwagę wszystkich doświadczonych zawodowców, zawodniczek takich jak Claressa Shields, które mogły stać się wrogiem Caroline” – powiedział Nelson.

Caroline Dubois twierdzi, że w sobotę jej zadaniem jest pokazanie, że jest lepsza od Magali Rodriguez i obiecuje „mistrzowski kurs” boksu.

Dubois walczy z meksykańską zawodniczką uliczną i zawodową Magali Rodriguez o swój pierwszy tytuł mistrza świata – mistrzostwa IBO w wadze lekkiej – na żywo w sobotę w Sky Sports.

READ  Wyniki Wimbledonu | tenis | richmond.com

„Ich umiejętności, ich instynkty, ich moc, ich energia i ambicja – wszystko w tym jest śmieszne dla kogoś z tak małym doświadczeniem zawodowym”.

Oglądaj walkę Caroline Dubois o tytuł mistrza świata IBO przeciwko Magali Rodriguez podczas wielkiego wieczoru boksu na żywo w Sky Sports w tę sobotę.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *