Connect with us

Zabawa

TYLKO NA PUDEŁKU: Marina śpiewa o zerwaniu z „toksycznymi związkami”. KTO MYŚLI?

Published

on

Marina Łuczenko Stara się pokazać, że nie jest tylko żoną słynnego piłkarza, który rozkoszuje się luksusem. Celebrytka chce, aby była ceniona jako piosenkarka. Film został wydany dla niej w poniedziałek nagrał nową piosenkę ze Smolasty.

Ubrana w lateks w klipsie przystań śpiewa o fałszywych przyjaciołach.

Cieszysz się, kiedy mnie widzisz Kłamliwy śmiech. Jestem zniesmaczony (…), są dla mnie tacy dobrzy, kochają się (…) nie bierz do & nbspatenki w & nbspnet ponieważ Chcesz tu błyskać i zepsuć mój pokój – – to fragment piosenki pt Skandal # Odmawiam

Zobacz też: Marina chwali się geniuszem dwuletniego Liama

W opisie filmu jest napisane „O piosence oddzielenie artysty od trujących relacji z przeszłości ”. W komentarzach internauci próbują odgadnąć, o kim mówimy i wymienić między innymi Sarah Boruc.

bDoczIUt

Nasz informator to zgłasza Chodzi o kogoś innego.

To był taki łatwy konkurs dwóch artystów rapowych. Początkowo mieli podobny zespół producentów, ale jakoś zbyt często dzielili się swoimi pomysłami i zespoły się rozpadły. W rapie są takie zagrywki i to trochę amerykańskiej akcji. Kto powinien wiedzieć, wie. Są to bardziej problemy środowiskowe między muzykami – mówi nasze źródło.

Jednak nasz informator zwraca uwagę, że piosenka została napisana jakiś czas temu i artyści „rozgryźli wszystko”.

Oficjalnie jest miłość i nbspsztama. Ale to był bardzo pracowity czas i & nbsp jest jednym z pierwszych utworów z tamtego czasu. Obie strony już okazują sobie zaniedbania i szacunek. Łatwy Podążali podobną ścieżką w podobnym czasie i & nbspna, co gorsza, przez jakiś czas pracowałem z zespołem i muzyką musiało to powodować czkawkę – – Nasze źródło wyjaśnia.

bDoczIUu

Czy domyślasz się, kim mógłby być „artysta”?

bDoczIUv
bDoczIYour
bDoczIUO

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *