Connect with us

Nauka

TWS razy 2, Mi Scooter 3, Mi Router AX9000 na sprzedaż

Published

on

W Polsce zamówisz nowe słuchawki TWS Redmi i Xiaomi, hulajnogę nowej generacji Mi oraz router satelitarny dla graczy. Oto ceny promocyjne.

Xiaomi wprowadziło do Polski 4 nowe urządzenia, które będą dostępne w sprzedaży w obniżonych cenach w ramach przedsprzedaży w ciągu najbliższych 24 godzin. Dwa modele słuchawek TWS, nowy skuter i router kosmiczny próbują w obniżonych cenach.

Zacznijmy od cen w przedsprzedaży i rabatów:

Pokaz rozpocznie się 31 sierpnia o 10:30 i potrwa 24 godziny, do 1 września o 10:30. Nie warto jednak zwlekać, ponieważ zapasy mogą się wyczerpać przed tym terminem.

Wiadomości Xiaomi w Polsce – Krótka specyfikacja

Rzućmy okiem na wszystkie produkty. Redmi Pąki 3 Pro To słuchawki TWS z technologią ANC i ładowaniem bezprzewodowym, co w pełni uzasadnia ich cenę. Możesz wybrać trzy poziomy redukcji szumów w zależności od otoczenia, połączyć go z dwoma urządzeniami, a bateria pozwala na 28 godzin odtwarzania muzyki. Za 250 zł wydaje się to bardzo rozsądne.

Stworzony dla najbardziej wymagających użytkowników Bezprzewodowe słuchawki douszne Xiaomi Mi 2 Pro. Producent szczyci się tym, że to słuchawki oferujące dźwięk najwyższej jakości trafiły nawet do oferty Xiaomi. Oferują 3-mikrofonowy system ANC, do 30 godzin pracy na jednym ładowaniu oraz możliwość ładowania bezprzewodowego.


Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xiaomi Mi True 2 Pro / zdjęcie. Producent

Trzecim produktem jest skuter elektryczny nowej generacji. Hulajnoga Xiaomi Mi 3 Jest to lekka konstrukcja, która waży 13 kg i składa się w zaledwie trzech krokach. Osiąga prędkość 25 km na godzinę, a jego zasięg został zwiększony do 30 km. Zmieniono również wyświetlacz menedżera, który jest teraz wyraźniejszy i łatwiejszy do odczytania z zewnątrz.

W końcu zostawiłem swoich faworytów. Router Xiaomi Mi AX9000 Powstała w odpowiedzi na potrzeby graczy, ale bardzo mi się podoba ze względu na design. Oferuje trzecie pasmo – oprócz standardowych 2,4 i 5 GHz – dedykowane do gier. Ponadto posiada 12 anten, naturalnie obsługuje standard WiFi 6 i wygląda jak harmonijny zestaw przestrzeni. Cóż – na ponad tysiąc, musisz mieć wymagania.

Xiaomi Mi AX900 / fot. Producent

Źródło

READ  Michał Dymet planuje lepsze życie w Rebel County
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *