Connect with us

technologia

Twórcy LoL dają graczom możliwość podejmowania kluczowych decyzji dotyczących nowych przedmiotów dla czołgów wsparcia

Published

on

Twórcy LoL dają graczom możliwość podejmowania kluczowych decyzji dotyczących nowych przedmiotów dla czołgów wsparcia

Opublikowany: 2023-10-03T03:04:51

Zaktualizowano: 2023-10-03T03:05:04

Twórcy League of Legends pozwolili graczom wybrać nazwę nowego przedmiotu dla czołgu wsparcia, który zostanie wkrótce wprowadzony.

Wraz z udostępnieniem aktualizacji 13.19 w League of Legends programiści testowali grunt, wprowadzając duże zmiany w wielu bohaterach, przedmiotach i systemach, zanim rozpoczniemy przedsezon. Obejmują one przeróbkę problematycznego bohatera K’sante i usunięcie poziomu przedmiotów mitycznych.

Usunięcie mitycznych przedmiotów w League of Legends okaże się poważną zmianą w sposobie, w jaki gracze budują wielu bohaterów.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Wygląda na to, że oprócz usunięcia mitycznych przedmiotów Riot wprowadza nowy przedmiot wsparcia w sezonie 14. Jednak ten przedmiot jest nieco inny niż zwykle, ponieważ twórcy proszą graczy o opinię na temat tego, jak przedmiot powinien się nazywać.

Gry zamieszek

Możliwym tematem nowego artykułu mógłby być uroczy motyw Bandle City.

Twórcy LoL-a pozwolili graczom wybrać motyw nowego elementu wsparcia

W jednym aktualny wpis na blogu Jak zapowiadali twórcy, ogłosili, że teraz dają graczom możliwość wyboru tematu artykułu, który ukaże się w styczniu 2024 roku.

Przedmiot, obecnie nazywany „Idź szybko z przyjaciółmi”, to „przedmiot wspierający dla czołgów takich jak Leona, Nautilus, Alistar lub każdy wojownik walczący w zwarciu, który szuka nieco większej szybkości ruchu i przeżywalności”.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednakże obecna konwencja nazewnictwa nie do końca odpowiada gustowi Riot, dlatego też zwrócili się oni do graczy o pomoc. Gracze mają do wyboru trzy różne tematy i głosują w kliencie.

Od wyboru złowrogiego Upiornego Zaproszenia, przez Shurimańskiego Pioniera, po uroczą Fanfarę Skauta – przyszłość tego przedmiotu League of Legends zależy od graczy.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *