Connect with us

technologia

Twórca Cyberpunk 2077 obiecuje bronić się przed roszczeniami prawnymi

Published

on

CD Projekt SA, wynalazca Cyberpunk 2077, zapowiedział, że będzie się bronił w pozwie inwestora w Los Angeles. Polski twórca gier ma problemy z użytkownikami ze względu na rozbudowane problemy z rozgrywką pomimo długotrwałych opóźnień.

Wydawca gry wideo twierdził, że będzie stanowczo bronił się przed twierdzeniami, że deweloper wprowadził w błąd posiadaczy kwitów depozytowych i poniósł straty.

Akcje firmy spadły po tym, jak Sony zdecydowało się usunąć je z PlayStation Store. Sony zaoferowało również kupującym pełne zwroty pieniędzy za zakupy Cyberpunk 2077. Microsoft Corp szybko podążył za tym samym ruchem.

W raporcie Bloomberga firma podała w aktach: „Powodowie zwracają się do sądu o ustalenie, czy działania spółki i członków jej zarządu w związku z publikacją Cyberpunk 2077 stanowią naruszenie prawa federalnego. tj. wprowadzając inwestorów w błąd iw konsekwencji tracąc pieniądze. „

Raport mówi, że amerykańskie kwity depozytowe firmy spadły o 25% w ciągu trzech dni po wydaniu Cyberpunk 2077 10 grudnia. Spadły o kolejne 16% po tym, jak Sony usunęło grę ze sklepu Playstation 18 grudnia.

Zasubskrybuj coś Tak dobre, jak nowy biuletyn

* * Proszę wpisać aktualny adres e-mail

* * Dziękujemy za subskrypcję naszego newslettera.

READ  Takaya Imamura, człowiek, który zaprojektował Tingle, przeszedł na emeryturę z Nintendo
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.