Connect with us

technologia

Twój nowy telewizor Samsung Smart TV wkrótce będzie działał jako mikrofon Asystenta Google

Published

on

Asystent Google jest teraz dostępny w nowszych telewizorach Smart TV firmy Samsung w USA. firma ogłosiła. Pomocnik AI będzie dostępny dla modeli telewizorów Smart TV Samsung 2020, w tym modeli QLED 2020 8K i 4K, telewizorów Crystal UHD 2020, urządzeń ramowych i szeryfowych 2020 oraz modeli Sero i Terrace 2020 . Według Google aktualizacja będzie najpierw dostępna w Stanach Zjednoczonych, a wkrótce w innych krajach.

Naciśnięcie pilota telewizora aktywuje kreatora i umożliwia użytkownikom przełączanie kanałów, otwieranie aplikacji i regulację głośności telewizora za pomocą poleceń głosowych. Ustawienia poleceń głosowych były już dostępne w telewizorach, którymi można było sterować za pomocą mikrofonu na pilocie. Musisz jednak określić, że chcesz używać Asystenta Google zamiast standardowego asystenta Bixby firmy Samsung. Możesz także sterować innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi, które podłączyłeś do Asystenta Google. Po zainstalowaniu aktualizacji OTA użytkownicy mogą włączyć asystenta na swoim telewizorze Samsung, przechodząc do Ustawienia> Ogólne> Język> Asystent głosowy.

Były na to dowody Samsung rozważał więcej zastosowań Asystenta GoogleLatem pojawiły się informacje, że firmy negocjują promocję Asystenta na urządzeniach Samsunga. Nie jest do końca jasne, co to znaczy dla Bixby, którą Samsung uruchomił w 2017 roku, ale podobno firma już wystartowała wycofywanie niektórych Bixby Funkcje rzeczywistości rozszerzonej.

Firma Google ogłosiła również, że Lenovo Smart Clock Essential z obsługą Asystenta jest już dostępny Zameldowaliśmy się w sierpniu. Zegarek za 49,99 USD – nieco tańszy niż inne zegarki z obsługą głosu – może przesyłać strumieniowo listy odtwarzania i podcasty, dodawać pozycje do list zakupów, wykonywać połączenia i sterować innymi kompatybilnymi urządzeniami inteligentnymi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *