Connect with us

technologia

Twitter na Maca został zaktualizowany o optymalizacje macOS Big Sur, obsługę chipów M1

Published

on

Twitter wydał w tym tygodniu znaczącą aktualizację do swojej aplikacji na Maca, która zawiera optymalizacje macOS 11 Big Surpod względem wydajności i projektu. Aktualizacja dodaje również obsługę Apple Silicon Mac.

Jeśli próbowałeś korzystać z Twittera dla komputerów Mac podczas uruchamiania wersji beta systemu macOS 11 Big Sur, wiesz, że był on niesamowicie błędny i zawodny. Dzięki aktualizacji z tego tygodnia Twitter na Maca jest teraz w znacznie lepszej formie, gdy działa system macOS Big Sur.

Projekt Twittera dla komputerów Mac również został zaktualizowany, aby pasował do nowego, jaśniejszego i bardziej przezroczystego języka projektowania systemu macOS 11 Big Sur. Obejmuje to również nową kwadratową ikonę stacji dokującej.

W końcu Twitter dla komputerów Mac jest teraz zoptymalizowany pod kątem Apple Silicon. Oznacza to, że może działać natywnie bez tłumaczenia Rosetty 2 na pierwszych M1 Macach. Pierwsze zamówienia na M1 MacBook Air, MacBook Pro i Mac mini mają wpłynąć do klientów już w przyszłym tygodniu. Dlatego warto zauważyć, że Twitter aktualizuje swoją aplikację Mac w odpowiednim czasie.

Możesz to pobrać Twitter dla komputerów Mac w Mac App Store za darmo. Co sądzisz o ulepszeniach Twittera dla komputerów Mac? Dajcie nam znać w komentarzach!

FTC: Używamy automatycznie generujących dochody linków partnerskich. Jeszcze.


Aby uzyskać więcej wiadomości Apple, sprawdź 9to5Mac na YouTube:

READ  Instagram testuje pełnoekranowy kanał podobny do TikTok
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *