Connect with us

Sport

Treynor bierze trio w dwóch rundach Run Innings, aby zdobyć zwycięstwo w dystrykcie | Sporty

Published

on

Treynor bierze trio w dwóch rundach Run Innings, aby zdobyć zwycięstwo w dystrykcie |  Sporty

(Treynor) – Drużyna baseballowa Treynor zaczęła szybko, trzymając się otwarcia dzielnicy przeciwko Red Oak w poniedziałek wieczorem.

The Cardinals (14-11) mają po dwa przejazdy w pierwszym, drugim i czwartym inningu i świetnie rozpoczęli od debiutanta Charliego Schrage’a, by awansować do półfinału okręgowego.

– Myślałem, że chłopaki rozegrali cały mecz – powiedział trener Treynor, Scott Wallace. „W ciągu ostatnich kilku nocy wykonaliśmy kilka dobrych ćwiczeń i powróciliśmy do podstaw – piłki na podłodze i sytuacyjne uderzenia. Bardzo dobrze sobie dziś spisałeś. Charlie wyszedł i rzucił dla nas cholernie dużą grę.

Schrage pracował wokół dubletu w pierwszym inningu, aby postawić na Tygrysy, zanim jego ofensywa naprawdę zadziałała. Mason Yochum odpadł jednym singlem, Brock Wallace został trafiony rzutem, a Jaxon Schumacher sprowadził podwójnego na lewe pole, aby otworzyć prowadzenie 2:0.

Po przejściu 1-2-3 drugiego, Cardinals pokonali jeszcze dwa przejazdy. Brock Polska wybrał się na jednorazowy spacer i awansował na drugie miejsce z odpadem. Wallace został trafiony kolejnym boiskiem, a Schumacher posłał swojego drugiego podwójnego z dwoma RBI na boisko, aby zwiększyć przewagę do 4-0.

W czwartym kardynałowie przekroczyli jeszcze dwa biegi. Yochum zaczął od jednego kroku, na dzikim boisku awansował na drugie miejsce i strzelił z błędem rzutu. Schumacher trafił potrójną bramkę – jego trzecią bezpieczną bramkę w grze – i strzelił gola w golu z rzutu RBI od Kadena Snydera.

Red Oak trafił na deskę w końcówce siódmej, kiedy Adam Baier zajął trzecie miejsce na dzikim boisku i strzelił gola z powodu błędu rzutu.

Schrage wytrącił Tygrysy z równowagi przez całą noc, pozwalając na sześć trafień i żadnych zasłużonych biegów, gdy trafił pięć.

„To był wysiłek zespołowy” – powiedział Schrage. „Wszyscy wykonaliśmy swoją pracę. Wszyscy wnieśli swój wkład i nam się udało. Wszystko działało. Podkręcona piłka spadła w strefie, a zmiana była głęboko w strefie i trudna do trafienia. Był to również piekielny występ Jaxona (Schumacher). Wszystko dobrze oprawił ”.

READ  Polska ustala plany ARP | Wiadomości, sport, praca

Schumacher przeszedł do ofensywy i wygrał 3 na 4 z dwoma deblami, jednym trójką, czterema RBI i jednym przejazdem. Yochum i Wallace strzelili dwa gole.

Treynor dochodzi do półfinału okręgowego przeciwko Clarindzie w Underwood na KMA-FM 99.1 we wtorek o 17:00.

Po meczu KMA Sports rozmawiało z Schrage, Schumacherem i Wallace w wywiadzie wideo, który możesz obejrzeć poniżej.

Chase Roeder poprowadził ofensywę Red Oak trzema trafieniami, w tym podwójnym. Dawson Bond odniósł stratę na skoczni, rezygnując z sześciu zarobionych biegów na sześć trafień. Usunął cztery.

Dziękuję za przeczytanie kmaland.com

W KMA staramy się być precyzyjni w naszych raportach. Jeśli zauważysz literówkę lub błąd w historii, skontaktuj się z nami przez e-mail na adres [email protected].

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *