Connect with us

Zabawa

Transmisja na żywo koncert Orkiestry Symfonicznej Tehachapi | muzyka

Published

on

Dzięki Tehachapi Symphony Orchestra, która w najbliższą niedzielę na Facebooku transmituje swój wiosenny koncert, zabawny popołudniowy koncert jest w zasięgu jednego kliknięcia.

Pod kierunkiem Dr. David Newby wystąpi z orkiestrą z pianistą Dominikiem Yoderem, który wystąpi podczas Rapsodii na temat Paganiniego Siergieja Rachmaninowa.

Yoder całe życie był w szkole i od najmłodszych lat kierował niezwykłą pasją i determinacją do muzyki. Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku 2 lat z własnej inicjatywy. Jego grę określa się jako „autorytatywną i liryczną, potężną technikę doprawioną figlarnym poczuciem humoru”.

Dwunastoklasista uczy się gry na fortepianie u swojej matki Róży Kostrzewskiej Yoder. Twierdzi, że korzyści płynące z posiadania rodziców jako nauczycieli są takie, że możesz mieć zajęcia każdego dnia i jest to bardziej osobiste. Przyznaje, że lubi się kłócić, choć zdaje sobie sprawę, że jego mama wie wszystko.

Yoder występował jako solista w Żelazowej Woli (miejscu urodzenia Fryderyka Chopina) oraz w innych miejscach w Polsce, Puerto Rico, Niemczech i Stanach Zjednoczonych, a także występował z Culver City Symphony Orchestra i Southwest Youth Chamber Music Festival Orchestra.

Występował w polskiej telewizji i radiu oraz brał udział w kursach mistrzowskich u Diny Joffe, Eteri Andjaparidze, Dmitri Rachmanowa, Wojciecha Kocjana, Antoinette Perry i Edwarda Wolanina, profesora Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Na Art of Piano Festival 2019 Yoder studiował pod kierunkiem Alexandra Korsantii, Borisa Bermana i Jury Margolis. Występował w ramach Knox Piano Trio w sezonie JCM 19-20. W czerwcu weźmie udział w międzynarodowym konkursie pianistycznym młodych artystów Giny Bachauer.

Oprócz występów Yoder lubi surfing, wspinaczkę i astrofizykę.

Koncert będzie transmitowany na żywo w niedzielę o godzinie 16:00. facebook.com/tehachapisymphony. Chociaż wszystkie koncerty Tehachapi Symphony Orchestra są bezpłatne dla społeczności, darowizny są nadal mile widziane.

Karen Budai jest dyrektorem reklamy Tehachapi Symphony Orchestra.

READ  Julia Wieniawa w ostatniej kampanii pozuje bez stanika. „Fenomenalne” - Gwiazdy - MAXXX News
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *