Connect with us

Sport

Toyota GT 86 zmiażdżona po przejechaniu przez Mercedesa w Polsce

Published

on

Toyota GT 86 zmiażdżona po przejechaniu przez Mercedesa w Polsce

Wszystko wskazuje na to, że kierowca mercedesa B200 na brytyjskich tablicach rejestracyjnych jakimś cudem minął jadący tuż przed nim sportowy samochód

19 listopada 2023 o 21:04

Nikt nie lubi stać w korkach, ale właściciel wyjątkowej Toyoty GT 86 w Polsce miał ostatnio gorsze spotkanie niż większość. Ich sportowe coupe to nie tylko tył; W jednym szczególnie dziwacznym zdarzeniu został potrącony przez Mercedes-Benz Klasy B.

Do kolizji doszło na początku tego miesiąca, kiedy GT 86 stało zaparkowane po prawej stronie dwupasmowej drogi. Początkowo wszystko wydawało się normalne, dopóki czarny mercedes-benz B200 nie zaczął zbliżać się do Toyoty, nie wykazując żadnych oznak hamowania. Kamera samochodowa skierowana tyłem do GT 86 uchwyciła następnie B200 uderzającego w tył sportowego samochodu, najpierw uderzającego w tylny panel, a następnie przelatującego nad dachem Toyoty.

Zobacz: Polski kierowca Lamborghini Huracan wpada w ścianę wstydu

Reklama Przewiń, aby kontynuować

Zaraz po uderzeniu widać, jak mercedes opiera się na GT 86, a jedno z przednich kół znajduje się na przednim panelu bocznym Toyoty. Zdjęcia wykonane po zderzeniu pokazują, że Mercedes był pojazdem z kierownicą po prawej stronie, sprowadzonym z Wielkiej Brytanii, a Toyota doznała znacznych uszkodzeń.

W rzeczywistości uderzenie rozbiło szybę po stronie pasażera, wyrwało lusterko zewnętrzne i spowodowało znaczne uszkodzenia drzwi i panelu bocznego. Obecność kół z rynku wtórnego w GT 86 wskazuje, że należy on również do prawdziwego entuzjasty, co czyni kolizję tym bardziej niefortunną.

Dokładna przyczyna wypadku nie jest znana, ale prawdopodobne jest, że kierowca B200 był rozproszony lub błędnie założył, że Toyota będzie jechała do przodu zgodnie z ruchem pojazdów. Niezależnie od przyczyny, lokalny warsztat blacharski i mechanik sprawdzili Toyotę i doszli do wniosku, że można ją zakwalifikować jako szkodę całkowitą wynikającą z uszkodzenia tylnego panelu i słupka A.

READ  Siedem z siedmiu! Indie kończą rekordowym posunięciem na młodzieżowych mistrzostwach świata w boksie w 2021 roku

Zatrzymaj Chama/YouTube

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *